خامنه ای که در هر سخنرانی بارها واژه دشمن را بکار میگیرد و میلیاردها دلار برای دفاع از نظام مقدس خود در برابر دشمنان خود ساخته از خزانه مملکت خرج کرده، اینک در برابر کرونا با یک عقب نشینی قهرمانانه به همراه آیت الله ها و حجت الاسلامهای مزدور خود به نقاط خوش آب و هوا فرار کرده اند. کرونا همچون یک لشکر مهاجم دشمن به سرزمین ما تاخته و هرروز جان صدها هم میهنمان را میگیرد. همانگونه که خمینی، صدام را برای حمله به ایران تحریک کرد خامنه ای هم به هنگامی که کرونا در چین شیوع پیدا نموده بود با انتقال چینی های آلوده به کرونا به قم و جلوگیری از قرنطینه این شهر، و ادامه پنهانکاری ها و دروغگوئی های خود و دولت دست نشانده، پیشروی این دشمن نادیده به سراسر کشور را دامن زد.

اینک جنگی تمام عیار در ایران در جریان است. در این جنگ نه ارتش، نه سپاه و بسیج تا دندان مسلح ، نه موشک های دورزن و نقطه زن و نه نیروهای نیابتی در لبنان و عراق و سوریه و یمن توان مقابله با این ویروس که خامنه ای آنرا ویروس کذائی نامیده بود دارند و نه می توانند از خود دفاع نمایند. هزیان گوئی و مهمل بافی های خامنه ای در مورد رد کمکهای پیشنهادی امریکا و ادعای تولید ویروس ویژه ژن ایرانی و حمله جن ها و کمک گرفتن از دعای هفتم صحیفه سجادیه، اوج ناتوانی و استیصال رژیم را در مقابله با این ویروس نشان میدهد.

اما در خط مقدم این جبهه، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و لجستیکی بیمارستان ها همچون رزمندگان جان برکف، با ایثار، فداکاری و از خودگذشتگی برای نجات جان هم میهنان تلاش می نمایند. شوربختانه بدلیل کمبود وسایل و تجهیرات پزشکی بویژه پوشش های مناسب در محیط های عفونی و مسری تعدادی از این رزمندگان را از دست داده ایم و با نهایت تاسف و تاثر هرازگاهی در سوگ رزمنده عزیر دیگری شریک می شویم.

ما در نهاد مردمی با اظهار تأسف از جان باختن هم میهنان مبتلابه این ویروس، در برابر فداکاری، ایثارو تلاش شبانه روزی پزشکان ، پرستاران و کادرهای درمانی و لجستیکی مراکز بهداشتی و درمانی کشور سر تعظیم فرود می آوریم و سپاس و قدردانی خود را حضور همه این رزمندگان عزیر تقدیم میداریم.

بی شک ایران عزیر ما این مشکل را با هزینه های زیاد انسانی ناشی از حکومت فرقه تبهکار اسلامی در سرزمینمان پشت سر خواهد گذاشت ولی تاریخ شهادت خواهد داد که چگونه مشتی آخوند متحجر، بی کفایت و بی وطن، دروازه های شهرها را برای هجوم این ویروس مرگبار گشودند و بخش های بزرگی از ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی را به لبنان و سوریه و عراق فرستادند و چگونه عده ای اندک در جامعه پزشکی و درمانی کشور با امکاناتی محدود ولی با علم و کاردانی، در این جنگ نابرابر از هم میهنان خود حتی با ایثار جان خود دفاع کردند.

از هم میهنان گرامی درخواست می شود هر آدینه ساعت 9 شب با گشودن پنجره ها و با دست زدن بمدت 1 دقیقه سپاس و قدردانی خود را از تلاش این ایثارگران ابراز نمائیم.


11 فروردین 1399
نهاد مردمی

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی