هم‌میهن گرامی:
سیاست‌های کثیف رژیم اشغالگر جمهوری اسلامی که در طول چهل سال عمر نکبت‌بار خود تنها بفکر پرکردن جیبهای گشادشان بوده و هستند و ذره‌ای در جهت تامین معیشت زندگی مردمان این مرز و بوم اقدامی نکردند، باز هم موجب از دست رفتن فرزندان ایرانزمین در کوه‌های غرب کشور، در استان کردستان شد. این بار دو نوجوان، دو برادر به نام‌های آزاد خسروی ۱۷ ساله و فرهاد خسروی ۱۴ ساله، بجای آنکه در کلاس درس و پشت میزهای مدرسه با فراغ خاطر مشغول تحصیل باشند، بناچار تحصیل را رها کرده ، هر دو به مدت سه سال با کولبری نان آور خانواده مستمندشان بودند تا بالاخره در کوه‌های اورامان بر اثر یخ زدگی جان خود را از دست دادند.

این فاجعه حاصل اختلاف طبقاتی شدید و استثماری است که سیاستهای جمهوری اسلامی در طی چهل سال عمر ننگین خود به ملت ایران تحمیل کرده است.
هما (همگرایی ملی ایرانیان) ضمن همدردی با خانواده خسروی و همه هم میهنانمان که جان خود را برای تامین حداقل نیاز‌های انسانی جهت زنده ماندن از دست داده‌اند، رژیم فاسد و ناتوان جمهوری اسلامی را تنها مسبب وضعیت موجود دانسته و تنها راه برون رفت از بن‌بست موجود را حذف تمام و کمال کلیت جمهوری اسلامی و نهاد‌ها و سازمان‌های وابسته به آن و انتقال قدرت به ملت ایران می‌داند.

پاینده ایران
زنده‌ باد ملت دلیر ایران
هما (همگرایی ملی ایرانیان)

بازدید کننده گرامی، نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و بیانگر مواضع و دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگوی نظرات خود خواهند بود.

 

سرزمینمان ایران

iran23.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image18.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید