در سوم دیماه 1398 (24 دسامبر 2019)، دو روز پیش از آیین گرامی‌ داشت چهلمین روز جاوید نامان قیام آبان ماه و فراخوان پدر و مادر دلیر زنده یاد پویا بختیاری، باخبر شدیم نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در ایران، طی یک اقدام غیر انسانی و غیر قانونی، این دو دلاور را به همراه تنی چند از بستگان و هم‌میهنانمان بازداشت کرده‌اند.
واکنش وحشیانه و بازداشت‌های گسترده از سوی حکومت فاسد اسلامی، نشانگر عجز، هراس و واماندگی رژیم در برابر اراده ملت شجاع بوده و اعلان جنگ حاکمان به مردم بپا خواسته می‌باشد.
سازمان‌های هما (همگرائی ملی ایرانیان)، خواهان آزادی فوری و بدون قید و شرط خانواده پویا بختیاری و تمامی زندانیان سیاسی بوده و بازداشت غیر قانونی آنها را شدیدا محکوم می‌نماید.

زمان آن است تا ایرانیان آزادیخواه در هر نقطه از جهان با برپایی آیین‌ بزرگداشت یاد و خاطره جاوید نامان راه آزادی در روز ۵ دی‌، ابراز انزجار خود را از حکومت جنایتکار جمهوری اسلامی نمایان داشته و صدای حق طلبانه هموطنان خود در ایران باشند.

پاینده ایران
زنده باد ملت دلیر ایران
هما (همگرائی ملی ایرانیان)

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image4.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی