دعوت به شرکت در نخستین همایش جهانی نهاد مردمی

موضوع: راهکارهای ایرانیان برای سرنگونی جمهوری اسلامی

برای سرنگونی جمهوری اسلامی می باید درمقابل ماشین سرکوب آن، ماشین مبارزه را طراحی و راه اندازی کرد. ازهم میهنان گرامی دعوت می شود برای ارائه راهکارهای مبارزاتی خود و یا شنیدن راهکارهای دیگران در همایش جهانی نهاد مردمی حضور یابند

.زمان: شنبه ۶ ژوئن۲۰۲۰برابربا ۱۷خرداد۱۳۹۹ساعت۱۰و نیم شب ایران،۸شب اروپای مرکزی،۱۱بامداد غرب امریکا.
 سقف زمانی: ۲ساعت

چه کسانی می توانند شرکت کنند: تمامی هم میهنان برانداز درون وبرون مرز

توجه: در این همایش هم میهنان فرصت خواهند داشت که به نوبت نظرات و راهکارهای خود را بیان نمایند. حضورشما را هیچیک از شرکت کنندگان در همایش نخواهد دید

ثبت نام: برای شرکت در این همایش، نیازی به ثبت نام از قبل نمیباشد. برای ورود به همایش، در روز و زمان اعلام شده به لینک www.azadi1399.com رفته، نام و ایمیل خود را وارد کرده و در همایش شرکت می کنید. این لینک از ۱۵دقیقه قبل از آغاز همایش فعال می شود

برای اطلاعات بیشتر با ایمیل info@nahademardomi.com تماس بگیرید 

هیات مدیره

دکتر بهرام آبار
سهام سیاوش
دکتر ایمان فروتن
نادر فرید
شیوا مقدم
کی پرویز ورجاوند 


یکم دسامبر2019
آقای وایمرز گرامی ،
به نمایندگی از کنگره رهائی ایران ، صمیمانه می خواهم از سخنان فصیحانه شما که در هفته گذشته در پارلمان اتحادیه اروپا در حمایت از ملت مظلوم ایران و علیه رژیم استبدادی و جهادی اسلامی بیان فرمودید سپاسگزاری نمایم.

خیزش اخیر مردم ایران نشانه انفجار بزرگی در جامعه ایران است که معتقدیم به زودی به سقوط رژیم جنایتکار، فاسد و ستمگر آخوند در ایران منجر می شود.
با وجود گزارش رسانه ها مبنی بر این که خیزش های اخیر فقط به دلیل افزایش قیمت نفت در ایران است، لیکن آنها نتیجه مستقیم 40 سال سوء مدیریت و ظلم رژیم جمهوری اسلامی است که به بیکاری زیاد در بین جوانان ایرانی و سایر بخش های جامعه ایران، بالارفتن بهای مواد غذایی و کالاهای دیگر، رشوه و فساد در بین حاکمان رژیم، فرماندهان سپاه و بسیج، روحانیون و اعضای خانواده آنها و غارت ثروت ملی ایران منجر شده است. طی چهار دهه گذشته ، روحانیون غیرمنتخب، بافت فرهنگ و جامعه ایرانی را نابود کرده اند.

با وجود همه این واقعیت ها ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا به حمایت از رژیم وحشی و استبدادی اسلامی ادامه می دهند که ما معتقدیم این امر عمدتا به دلیل سودآوری مالی از تجارت با رژیم اسلامی است.

لطفاً بدانید که موضع شجاعانه شما در پارلمان اتحادیه اروپا و پیام مستقیم شما به خانم فدریکا موگرینی بی توجه نمانده است و مردم ایران از اینکه از آنها در این مجمع بین المللی دفاع کرده و پژواک صدای آنها شده اید، سپاسگزاری می کنند.

از این رو ، درخواست می نمایم که در یک نشست رسمی مابین شما و نمایندگان اروپائی کنگره رهائی ایران، ضمن سپاسگزاری حضوری از شما بتوانیم جزئیات دست اول و روزمره رنج ها و قتل عام های مردم ایران به دستور خامنه ای را به صورت مستقیم به شما ارائه دهیم.

با احترام،
دکتر ایمان فروتن
رئیس هیئت مدیره
کنگره رهائی ایران


December 1, 2019
Honorable Charlie Weimers, MEP
Bruxelles
Parlement européen
Bât. Wiertz
06U019
60, rue Wiertz / Wiertzstraat 60
B-1047 Bruxelles/Brussel
Re.: Your recent speech at the EU Parliament

Dear Mr. Weimers,
On behalf of Iran Liberation Congress, I would like to sincerely Thank You for your eloquent speech last week at the EU Parliament in support of the oppressed Iranian people and against the tyrannical and jihadist Islamic regime.
The recent uprising of the Iranian people marks a major explosion in the Iranian society, which we believe will soon result in the downfall of the criminal, corrupt and oppressive mullah regime in Iran.

Despite the media reports that the recent uprisings is only due to the increase of oil prices in Iran, they are a direct result of 40 years of mismanagement and oppression of the Islamic regime which has resulted high levels of unemployment among the Iranian youth and other sectors of the Iranian society, high prices of food and other goods, bribery and corruption among the regime’s rulers, IRGC and Basij commanders, clerics, and their family members, plundering Iran’s national wealth. During the last four decades, Iran’s unelected clerics have destroyed the fabrics of the Iranian culture and society.

Despite all these facts, the EU countries continue to support the brutal and tyrannical Islamic regime, we believe mainly for financially benefiting from trade with the Islamic regime.

Please know that your courageous stand at the EU Parliament, and your direct message to Ms. Federica Mogherini has not gone unnoticed and the Iranian people thank you for defending them in this international forum and for being their voice.

Hence, I would like to request a formal meeting between you and the representatives of Iran Liberation Congress in Europe, so that we can thank you in person and provide you with first-hand details about the daily sufferings and massacre of the Iranian people by direct orders of Khamenei.

Respectfully,
Dr. Iman Foroutan
Chairman of the Board
Iran Liberation Congress

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان دیگر نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک و رادیو تلویزیون صدای ایران پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

passmigirim.jpg

سرزمینمان ایران

original_2585.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image5.jpg

کارزار 9 شب

 

#نه_شب