هموندان و هم میهنان گرامی
با نهایت تاسف از درگذشت روانشاد مانوک خدابخشیان آگاهی یافتیم. مانوک خدابخشیان مردی ایراندوست، فرهیخته و مفسری آگاه و توانمند درعرصه های ورزشی و سیاسی بود و با قدرت بیان و کلام ویژه ای همواره زشتی ها و جنایات و سیاستهای ضد بشری و تروریستی حاکمان جمهوری منحوس اسلامی را در شبکه های مجازی و رادیو و تلویزیون ها افشا می نمود.
نهاد مردمی درگذشت این آزادیخواه آگاه و فراموش نشدنی را به خانواده محترم خدابخشیان و همه ایران دوستان دلآرامی گفته و برایشان شکیبائی آرزومندیم.


روانش شاد و یادش گرامی باد
نهاد مردمی

 

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید