هم میهنان گرامی:

ما گروههای گوناگون مخالفین رژیم اشغالگر اسلامی و پشتیبانان شاهزاده رضا پهلوی، که برای برپایی نظامی دمکراتیک مبتنی براعلامیه جهانی حقوق بشر درمیهن عزیزمان ایران، پس از براندازی کامل جمهوری اشغالگر اسلامی تلاش می کنیم؛ بدنبال همایش شکوهمند برلین این بار در شهر کلن و میدان رونکالی در کنار کلیسای دم (Dom)، روز شنبه ٢٩ ژوئن (جون) ٢٠١٩ از ساعت 14:00 الی 17:00 همایش بزرگی با عنوان «گردهمائی برای آزادی ایران» برگزار خواهیم کرد.

 

 

از آنجایی که در شرایط حساس و سرنوشت ساز کنونی، سکوت و بی‌تفاوتی بزرگترین خیانت به کشور و ملت آزادیخواه ایران است ، از شما هم میهن گرامی که خواهان آزادی کامل و حفظ یک پارچگی ایران عزیزمان هستید، دعوت میشود تا با به همراه داشتن نماد ملی ایرانیان «درفش شیر و خورشید نشان» جهت پشتیبانی از هم میهنان در بندمان در این گردهمائی اعتراضی شرکت نمایید، تا باهم همگام و همآهنگ از اتحادیه اروپا بخواهیم از جنبش آزادیخواهانه ملت ایران پشتیبانی کرده و «سپاه سرکوبگر پاسداران انقلاب اسلامی» را در لیست سازمان های تروریستی قرار دهد.

پاینده ایران
حزب سکولار دموکرات ایران، سازمان برون مرزی حزب پان ایرانیست، سازمان پادشاهی پارلمانی، نهاد مردمی، کنگره رهائی ایران

 نوشته های هم میهنان که در این تارنما منتشر می شوند، نظر نویسنده بوده و لزوما سیاست یا موضع نهاد مردمی را منعکس نمی‌کنند

 

 

 طناب دار - توماج

 

ايران مينو سرشت - شيفته 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، در بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید