سالهاست که قدرتمداران جمهوری اسلامی و خانواده آنها ، قرارگاه خاتم الانبیا و شهرداری ها بدون توجه به اهمیت و ضرورت حفظ محیط زیست و رعایت موازین علمی و فنی، به تخریب جنگل ها و مراتع ، عدم رعایت حریم رودخانه ها و مسیل ها و عدم پیش بینی شبکه های جمع آوری آب های سطحی در ساخت و سازهای شهری، و سدسازی های بی رویه و غیر اصولی، مشغولند و هرروز شاهد ویرانگری های آنان در جای جای این سرزمین هستیم.

سیل خانمانسوزی که دراکثر شهرهای ایران به راه افتاده و جان و مال تعداد زیادی از هم میهنان را طعمه خویش کرده و پل ها و راه های ارتباطی را در بسیاری از نقاط کشور خراب و مسدود نموده ، نتیجه 40 سال سومدیریت، بی کفایتی، چپاول و دزدی ثروت های ملی توسط سرکردگان و عوامل رژیم ملایان و سپاه پاسداران بوده است. ناتوانی جمهوری اسلامی در حفظ جان و مال و هستی مردم، تبلور آشکار و شفافی از بیگانگی این نظام مردم ستیز با مسائل ایران و ایرانیان و پیامد سیاست های ویرانگرانه چهل ساله فرقه تبهکار اسلامی می باشد.

با وجود هشدارهای مسئولان سازمان هواشناسی در مورد بارش های سنگین ، مدیران بی لیاقت و بی کفایت جمهوری اسلامی این هشدارها را جدی نگرفته و آمادگی ها و آماده باش های ضروری را تدارک ندیدند و اینک خبرهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی، حکایت از آن دارد که سیل و آبگرفتگی در 25 استان کشور خسارات زیادی به بار آورده و تعدادی از هم میهنان را هم به کام مرگ فروبرده است.

نهاد مردمی به بازماندگان و خانواده های قربانیان این سیل ها دلآرامی گفته و آرزومند بهبودی سریع مجروحان می باشد. همانگونه که در زلزله سرپل زهاب شاهد بودیم امیدی به یاری دستگاه های مسئول دولتی در جمهوری چپاولگر اسلامی برای تامین سریع وکامل خسارت ها نیست و امیدواریم مثل همیشه هم میهنان به یاری یکدیگر شتافته و در این روزهای نوروزی و بهاری با کمکهای خود، باری از اندوه این مصیبت زدگان برداریم.

فروردین 1398
نهاد مردمی

بازدید کننده گرامی، مطالبی که در این تارنما منتشر می شوند ، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما بیانگر دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگو خواهند بود. برای پیشگیری از اشاعه واژه های غلط که امروزه در اینترنت متداول شده است خواهشمندیم اگر با املای نادرست واژه ای در این مطلب روبرو می شوید آنرا به ایمیل نهاد مردمی اعلام فرمائید.

 

سرزمینمان ایران

iran4.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image14.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید