11 مه 2019
درخواست از دولت آلمان و اتحادیه اروپا
جمهوری اسلامی درست پس از ۹ ماه از عمر خود با گروگان گیری کارکنان سفارت امریکا در تهران چهره تروریستی این نظام را برای جهانیان آشکار کرد. پس از آن به پیروی از اصل «صدور انقلاب اسلامی به دیگر کشورهای جهان»، ماشین ترور رژیم، با بهره گیری از نیروهای امنیتی و نظامی خود تحت نام "نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی" انفجار مقر تفنگداران آمریکایی و فرانسوی در بیروت، انفجار در الخبرعربستان، بمب گذاری آمیا در آرژانتین، توطئه ترور سفیر عربستان در امریکا، بمب گذاری ها در بانکوک و دهلی انجام داد که نمونه هایی هستند که همه دولت های اتحادیه اروپا از آنها آگاهی دارند.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از طریق کنترل گمرک های مرزی و اسکله ها و فرودگاه های ایران، در فعالیت های قاچاق کالا به کشور و صدور مواد مخدر به اروپا و امریکای لاتین و پولشوئی سهم بسزائی دارد. همچنین به عنوان یکی از قدرتمندترین بازیگران اقتصادی ایران و با دردست داشتن حدود یک سوم اقتصاد کشور، نقش مخربی در اوضاع اقتصادی ایران ایفا می نماید.

هم میهن گرامی

چهل سال پیش، خمینی خدعه گر، بسی شهروندان ایرانی را فریب داد و در یک دیکتاتوری مذهبی بنام جمهوری اسلامی گرفتارشان نمود. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را برای سرکوب منتقدین، مخالفین و تضعیف ارتش ایران سازماندهی کرد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تدریج تحت حمایت وارث خمینی؛ علی خامنه ای به عرصه های امنیتی، اقتصادی و سیاسی کشور وارد شده و اینک به دولتی در سایه با نامهائی نظیر برادران قاچاقچی (از احمدی نژاد) و دولت با تفنگ (از روحانی) تبدیل شده است. دولتی که ثروت های ملی را چپاول کرده و از برنامه های ترور، سرکوب، دستگیری، زندانی کردن، شکنجه و قتل مخالفان در هر سطحی استفاده می کند.
بخش برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تحت نام نیروی قدس، درخاورمیانه و سایر کشورهای جهان به تشکیل گروه های تروریستی جهادی پرداخته، با تخریب شهرها، نابودی سرزمینها، کشتار مردم، در نهایت موجب فرار و پناهنده شدن آنها به بیگانگان شده است. علیرغم آشکار شدن نقش سپاه قدس در بسیاری از عملیات تروریستی در مناطق مختلف جهان، بسیاری از دولت های خارجی برای استمرار منافع اقتصادی خود، گامهای موثری برای خشک کردن ریشه این تروریسم جهادی- جهانی برنداشته، حتی با این تروریست ها برای آزادی گروگان های خود به مذاکره و باج دهی روی آورده اند.

هم میهنان گرامی
با نهایت تاسف آگاهی یافتیم که همرزم گرامی مان دکتر بیژن کریمی استاد دانشگاه نیوهیون در کانکتیکات- امریکا با عارضه سکته قلبی دار فانی را وداع گفته اند.
دکتر کریمی که از پیشگامان نهاد مردمی بودند، 2 سال مدیریت اجرائی نهاد را بعهده داشتند و در دوره مدیریت ایشان نهاد مردمی توفیقات زیادی را کسب کرد.
نهاد مردمی درگذشت این مبارز ایران دوست که سالها برای رهایئ ایران از دست فرقه تبهکار حاکم در ایران مبارزه و تلاش نمود، به بازماندگان ، بستگان و آزادیخواهان ایران دلارامی گفته و اطمینان میدهیم که راهش را ادامه خواهیم داد.
روانش شاد و یادش گرامی باد
19 آوریل 2019
نهاد مردمی

سیلی که از اواخر اسفندماه سال قبل در استان های ایران جاری شد و هنوز هم در برخی از استان های کشور جاری است بی کفایتی مسئولان ، هلال احمر و مدیریت بحران جمهوری اسلامی را برای چندمین بار به مردم ایران و جهان نشان داد. سیل بندها و جاده ها و پل ها که بیشترین آنها از سوی شرکت های وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته شده بودند در همان دقایق نخستین سیل فروریختند و ارتباط زمینی با مناطق سیل زده به حداقل و در برخی موارد به صفر رسید. در غیاب کمک های دستگاه های دولتی به سیل زدگان مردم سیل زده خود دست بکار شده و با وسایل ابتدائی، یا سیل بند درست کردند و یا به پاکسازی گل و لای منازل خود پرداختند و یا مواد غذائی و آب آشامیدنی و چادر و پتو به مناطق سیل زده روان کردند.

سالهاست که قدرتمداران جمهوری اسلامی و خانواده آنها ، قرارگاه خاتم الانبیا و شهرداری ها بدون توجه به اهمیت و ضرورت حفظ محیط زیست و رعایت موازین علمی و فنی، به تخریب جنگل ها و مراتع ، عدم رعایت حریم رودخانه ها و مسیل ها و عدم پیش بینی شبکه های جمع آوری آب های سطحی در ساخت و سازهای شهری، و سدسازی های بی رویه و غیر اصولی، مشغولند و هرروز شاهد ویرانگری های آنان در جای جای این سرزمین هستیم.

سیل خانمانسوزی که دراکثر شهرهای ایران به راه افتاده و جان و مال تعداد زیادی از هم میهنان را طعمه خویش کرده و پل ها و راه های ارتباطی را در بسیاری از نقاط کشور خراب و مسدود نموده ، نتیجه 40 سال سومدیریت، بی کفایتی، چپاول و دزدی ثروت های ملی توسط سرکردگان و عوامل رژیم ملایان و سپاه پاسداران بوده است. ناتوانی جمهوری اسلامی در حفظ جان و مال و هستی مردم، تبلور آشکار و شفافی از بیگانگی این نظام مردم ستیز با مسائل ایران و ایرانیان و پیامد سیاست های ویرانگرانه چهل ساله فرقه تبهکار اسلامی می باشد.

۶ فوریه ۲۰۱۹ – ۱۷ بهمن ۱۳۹۷
پیام به شرکت کنندگان در کنفرانس ورشو
خانم ها و آقايان گرامی،

اینک که کنفرانسی با تمرکز بر روی خاورمیانه و بویژه ایران در روزهای ۱٣ و ۱٤ فوریه ۲۰۱۹ در لهستان برگزار شده و مقامات مختلفی از کشورهائی از آسیا، آفریقا، اروپا و خاورمیانه در آن شرکت می کنند، ما امضاء کنندگان اين نامه مایلیم از سوی مخالفان جمهوری اسلامی که برای ایرانی آزاد و دمکراتیک در فردای فروپاشی رژیم اسلامی تلاش و مبارزه می کنند، نکاتی را به شرکت کنندگان در این کنفرانس یاد آورشويم.
ما بسيار شادمانيم که، پس از چهار دهه تحمل شرارت های تروريستی گروهی که با اغفال مردم ايران و برخی قدرت های جهانی به حکومت رسيده اند، سرانجام اعضای جهان متمدن، که بنياد يافته بر ارزش های مندرج در اعلاميه جهانگستر حقوق بشر است، بر آن شده اند تا برای پايان دادن به آشوب آفرينی مهلک اين شبه حکومت، چاره ای انديشيده و ايران و خاورميانه و جهان را از اين تشنج مدام برهانند.

بازدید کننده گرامی، مطالبی که در این تارنما منتشر می شوند ، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما بیانگر دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگو خواهند بود. برای پیشگیری از اشاعه واژه های غلط که امروزه در اینترنت متداول شده است خواهشمندیم اگر با املای نادرست واژه ای در این مطلب روبرو می شوید آنرا به ایمیل نهاد مردمی اعلام فرمائید.

 

سرزمینمان ایران

Image1031.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image1.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید