دستگیری و شکنجه طرفداران بروجردی، جهت اعتراف اجباری و پرونده سازی علیه این آزادیخواه و دگراندیش

به حضور تمامی منابع خبری می رساند، اخیرا تعدادی از شاگردان و طرفداران آقای بروجردی تحت تعقیب، احضار و مورد هدف سپاه و وزارت اطلاعات قرار گرفته اند که این موج جدید دشمنی حکومت به دلیل ارائه اسناد دینی و مستندات محکم است که ایشان در اثبات بی هویتی و عدم کارایی دیانت حاکم بر جهان ارائه کرده است. طی سال هایی که آقای بروجردی تحت حبس خانگی بوده اند، همواره با تحقیقات گسترده

مذهبی ،علمی و عقلی ، بی پایه بودن تفکرات دینی را اثبات کرده اند.

این موج جدید دشمنی حکومت به دلیل ارائه اسناد دینی و مستندات محکم است که ایشان در اثبات بی هویتی دیانت حاکم بر جهان ارائه کرده است.

از این رو، تاکنون تعداد بیشماری از معتقدین و طرفداران به راه و افکار ایشان، تحت پیگرد قرار گرفته و به سپاه "المهدی" زنجان و دفتر پیگیری وزارت اطلاعات، به نشانی: بزرگراه نیایش، بعد از مجموعه ورزشی انقلاب، جنب موسسه رسانه اوج، دفتر پیگیری، انتقال یافته اند و درآنجا مورد شکنجه های روحی و جسمی قرار گرفته اند.

 

از بازداشت شدگان تحت فشار خواسته شده که بنویسند ایشان با بانوان طرفدار خود ارتباط جنسی و غیراخلاقی برقرار کرده است. . ناگفته نماند که هدف از این اقدامات، ترور شخصیت آقای بروجردی و پوشش دهی به حرکت بی سابقه ایشان که معایب دینی را از دل خود دین بیرون می‌کشند، می باشد. این درحالی است که آقای بروجردی، سالهاست نه دفتر دارند و نه جلسه تدریس حضوری و همواره در انزوای اجباری بوده و بطور مستمر تحت نظارت و تعقیب نیروهای رژیم و حصر خانگی قرار دارند همچنین وی در مدت یازده سال زندان که بدون مرخصی و عدم درمان و نبود وکیل همراه بود، تمامی قوای جسمی و روحی این معلم خیر از بین رفته و یک پیکر شکسته و نابود شده را به بیرون زندان انداخته اند. اکنون حال عمومی برخی از بازداشت شدگان در فضای فعلی کرونا مساعد نبوده و از جامعه آزادیخواهان جهان می‌خواهیم تا صدای مظلومیت این پیشوای فرااندیش را به تمامی رسانه‌های معتبر دنیا ارسال بنمایند.

هیأت نمایندگان بروجردی، کاشف توحید بدون مرز

برگرفته از ایمیل دریافتی

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی