اطلاعیه شماره یک
#صدای_معترضین_آبانماه

بیایید با هم صدای بازداشت شدگان و جانباختگان اعتراضات آبانماه و خانواده هایشان باشیم

در آبانماه ۹۸ شاهد بی نظیرترین اعتراضات مردم علیه فقر و محرومیت و کلیت رژیم اسلامی بودیم. هزاران تن از مردمی که جانشان به لب رسیده بود، جوانانی که در سایه حاکمیت رژیم سهمشان فقر و بیکاری و محرومیت از یک زندگی انسانی بود، زنانی که بیش از چهل سال تمام جوانب زندگیشان مورد تجاوز رژیم قرار گرفته بود بی باکانه به خیابان‌ها ریختند و پر شورترین صحنه های مبارزه و استقامت را در شهرهای ایران در مقابل جهانیان قرار دادند و یکبار

دیگر به رژیم اعلام کردند که از شکنجه و زندان و اعدام نمیهراسند.

صدای معترضین آبانماه و شعارهای پر شورشان همچنان در گوشمان طنین انداز و صحنه های اعتراضات خیابانی همچنان در اذهانمان زنده است. در عین حال، حمله مزدوران و جنایتکاران رژیم به معترضین، شلیک گلوله به قلب پرشور زنان و مردان معترض ، ربودن اجساد این عزیزان و زخمیها توسط جنایتکاران رژیم را نه تنها از یاد نبرده ایم بلکه قلبمان از خشمی بی نهایت آکنده است.

بیش از هفت هزار نفر در اعتراضات آبان ماه دستگیر شدند. بیش از ۱۵۰۰ نفر از جمله ۱۹ کودک زیر هجده سال توسط جانیان اسلامی کشته شدند. هزاران نفر در اثر شلیک گلوله و ضرب و شتم زخمی شدند و تعدادی از این زخمیها نه تنها مداوا نشدند بلکه دستگیر و تحت شکنجه در زندان قرار گرفته اند. تعداد زیادی از این زخمیها همچنان در زندان هستند. برای تعدادی از بازداشت شدگان از جمله #امیرحسین_مرادی، #سعید_تمجیدی و #محمد_رجبی حکم اعدام صادر کرده و برای تعدادی دیگر حکم شلاق و زندان. خانواده های بازداشت شدگان به امید آزادی و در آغوش گرفتن فرزندانشان هر روز در مقابل زندان‌ها هستند. خانواده های جانباختگان حتی اجازه برگزاری مراسم و وداع با فرزندانشان را نداشتند. برخی از خانواده ها حتی نمیدانند چه بر سر فرزندانشان آمده است. چگونه میتوانیم این جنایات را فراموش کنیم؟

ما این خشم عظیم و اندوه بیکران از دست دادن عزیزانمان را به نیرویی عظیم برای اعتراض و مبارزه برای آزادی بازداشت شدگان آبانماه، لغو احکام اعدام و شلاق آنها و دادخواهی جانباختگان تبدیل کرده ایم. ما صدای بازداشت شدگان، زخمیها جانباختگان آبانماه و خانواده هایشان هستیم. اعتراضات آبانماه ادامه دارد.

 

 

رژیم از وحشت اعتراضات مردم و ادامه اعتراضات آبانماه مثل همیشه به حربه زندان و شکنجه و اعدام رو آورده است اما خودش هم میداند که ماشین کشتارش نمیتواند مردم را بترساند. در دی ماه ۹۶ هزاران نفر را دستگیر و دهها نفر را کشت؛ مردم نه تنها عقب نشانی نکردند بلکه پاسخ رژیم را با اعتراضات وسیع و عظیم آبان ۹۸ و اعتصابات و اعتراضات هفت تپه و فولاد اهواز و معلمان و دانشجویان دادند و شعار “ بجنگ تا بجنگیم” را فریاد زدند.

کارزار “ صدای معترضین آبانماه” کارزاریست برای مبارزه برای آزادی فوری و بدون قید و شرط بازداشت شدگان آبانماه، برای لغو احکام اعدام و شلاق آنها و برای دادخواهی خانواده های شان. این کارزار صدای تمام کسانی است که در جریان اعتراضات آبانماه، مورد ضرب و شتم قرار گرفتند ، زخمی شدند، جانباختند، بازداشت و شکنجه شدند. این کارزار صدای تمام کودکانیست که پدر و مادرشان را در اعتراضات آبانماه دستگیر و یا کشتند. این کارزار صدای تمام خانواده هایی است که فرزندشان را در این اعتراضات از دست داده و یا زخمی و دستگیر کردند. کارزار “ صدای معترضین آبانماه” متعلق به همه ما است.

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی آغاز به کار کارزار “ صدای معترضین آبانماه” را اعلام کرده و با انتشار عکس و اسامی بازداشت شدگان و جانباختگان، ارائه گزارش به سازمانهای جهانی و برگزاری اعتراضات وسیع و سایر ابتکارات تمام توان خود را جهت فشار به رژیم اسلامی برای آزادی بازداشت شدگان آبانماه بکار می‌گیرد.

از تک تک شما مدافعین انسانیت و آزادی، از شما تشکل‌ها، احزاب و سازمانهای مدافع آزادی زندانیان سیاسی دعوت می‌کنیم که به این کارزار پیوسته و تمام نیرو و امکانان خود را جهت منعکس کردن صدا ی بازداشت شدگان و جانباختگان و دادخواهی خانواده ها به کار گیرید .

کمیته مبارزه برای آزادی زندانیان سیاسی
شانزدهم جولای برابر با ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۹

کانالهای تماس با کمیته
‏‌‎‏فیسبوک
Facebook/IranZendaniSiasi 
‏‌‎@cfppi : تلگرام
:اینستاگرام
@CFPPI
تویتر:
@IranCfppi  
ايمیل:‏
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید 
تلفن و واتساپ
+31682198347
وبسایت
www.cfppi.org 

#اعدام‌نکنید
#سعید_تمجیدی
#امیر_حسین_مرادی
#محمد_رجبی

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی