استفاده از اصطلاح «خلیج فارس»، «خلیج» و «شط‌ العرب»

1. اصطلاح «خلیج فارس» در مدارک، نشریات و بیانیه‌های دبیرخانه سازمان ملل به عنوان نام جغرافیایی استاندارد برای منطقه دریایی بین شبه‌جزیره عربستان و جمهوری اسلامی ایران به کار می‌رود. اصطلاح کامل «خلیج فارس» همیشه زمانی که در متون به این منطقه آبی اشاره می‌شود و در صورت لزوم برای تکرار، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2. اصطلاح «خلیج» در مدارک، نشریات و بیانیه‌های صادر شده از سوی دبیرخانه سازمان ملل استفاده می‌شود تا به مناطق همسایه این ناحیه دریایی در یک پاراگراف و یا به شرایط اطراف این منطقه آبی اشاره شود. اصطلاحات «منطقه خلیج»، «ناحیه خلیج» و «دولت‌های خلیجی» نمونه‌های این مورد هستند.

3. در مدارک خلاصه‌شده و دقیق، وقتی نقل‌قولی از یک مقام ذکر شده یا اظهارات یک کشور منتشر می‌شود و همچنین زمانی که نتیجه مشورت اعضای سازمان ملل اعلام می‌شود، دبیرخانه بدون هیچ تغییری واژگانی را که گوینده، دولت یا عضو شورا به کار برده، منتقل می‌کند.

4. در صورت وجود تردید، از کارمندان خواسته می‌شود با بخش کنترل ویراستاری تماس بگیرند تا پس از رایزنی دقیق، اقدام شود.

5. دستورالعمل کنونی جایگزین بیانیه فوق، اصلاحات 1 و ضمائم 1 و 2 می‌شود، مگر این که از اصطلاح «شط‌العرب» استفاده شود.

 

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی