ستاد نیروهای مسلح مردمی - این دستورالعمل دارای دو مرحله است
یک: وظیفه فرد آزادی خواه در قبال حفظ امنیت خود چیست؟
دو: وظیفه هموطنان مبارز در حفظ امنیت فرد آزادی خواه چیست؟
در خصوص بند یک :
فرد آزادی خواه بایستی بداند که مهمترین ضربه را وقتی به جمهوری اسلامی وارد می کند که آنها نتوانند وی را دستگیر کنند.
یعنی اگر کار شجاعانه وی را درصد بندی کنیم 20 درصد صحبت وسخنرانی او و 80 درصد عدم دستگیری او است که در تزریق شجاعت به جامعه و ضربه زدن به رژیم تاثیر می گذارد.
بنا براین بداند که اگر حداقل مسائل امنیتی در خصوص خود را رعایت نکند عملا 80 درصد کار او به سرانجام نرسیده است.
اهم وظایف فرد آزادی خواه در قبال امنیت خود:
-1از قبل مکان و زمان مناسب حضور خود برای سر دادن فریاد آزادی خواهی را تعیین کند.
الف: برای مثال در پیاده رو یا مکانی باشد که از نزدیکترین خیابان دهها متر دور باشد. تا زمانی که گشت خودرویی جهت انتقال وی اعزام می شود برای رسیدن به وی زمانی را صرف کند و این زمان بسیار مهم و حیاتی برای دور شدن از آن مکان است. بارها مشاهده شده فرد آزادی خواه در پیاده رویی که چند متر با خیابان فاصله دارد فریاد آزادی خواهی سر میدهد و گشت خودرویی عملا با رسیدن به محل می تواند او را دستگیر کند.

ب: محلی را انتخاب کند که دوربین های مداربسته مانیتورینگ شهری در نزدیکی آن نبوده تا هنگامی که قصد دور شدن از مکان را داشت مسیر وی قابل رصد نباشد .
ج: ساعت مناسبی را انتخاب کند. تجربه ثابت کرده دم دم های غروب و با شروع تاریکی هوا بهترین زمان است.
-2د: مکانی را انتخاب کنید که اصطلاحا راههای در رو به خیابانهای اطراف داشته باشد. مثلا اگر در مقابل یک پاساژ شعار آزادی خواهی سر میدهید چه بهتر که پاساژ درب دومی به سمت یک خیابان دیگر داشته باشد.
-3قبل از خروج از منزل تلفن همراه خود را یا در حالت پرواز بگذارد یا باتری آن را خارج کند یا در حالت روشن سیم کارت را از دستگاه خارج کند( امتحان کنید که در تماس با شماره خود در کدامیک از این سه حالت اپراتور از جمله در شبکه موجود نمی باشد استفاده می کند)
-4هنگامی که حس کردید وظیفه خود را انجام دادید بهتر است محل را ترک کنید و اصراری بر ماندن تا دستگیر شدن نداشته باشید زیرا درواقع این عدم دستگیری شما است که شجاعت را به سایر آزادی خواهان تزریق و جمهوری اسلامی را مستاصل می کند.
-5اگر بتوانید این کار را به صورت تیمی حداقل سه نفره انجام دهید بسیار امنیت شما بالاتر خواهد رفت تا اینکه بصورت فردی انجام دهید.
-6در پایان در مقابل دستگیری خود مقاومت کنید و با تهییج جمعیت سعی کنید از ظرفیت و نیروی مردم استفاده کنید، دستگیر شدن افتخاری ندارد افتخار آن زمانیست که به رژیم ضربه بزنید و آنها نتوانند هیچ اقدامی انجام دهند و این پوشالی بودن رژیم را به سایر آحاد جامعه نشان می دهد.

 


اهم وظایف هموطنان مبارز در حفظ امنیت فرد آزادی خواه:
_1ابتدا بایستی طوری رفتار کنید که میزان تاثیر گذاری این حرکت
شجاعانه فرد آزادی خواه به حداکثر خود برسد ( بایستید و کاملا گوش دهید و با او همراهی کنید)
_2برای انتقال فرد آزادی خواه در بیش از 99درصد موارد از خودروی گشت آشکار ناجا استفاده می شود و معمولا راننده آن با آژیر و چراغ گردان روشن به سمت محل حرکت می کند تا جمعیت مطلع شوند ( بدانید که بسیاری از آنان خواهان دستگیری این افراد آزادی خواه نیستند اما خوب اگر ما نتوانیم شرایط را برای تبرئه آنان در نهادهای حفاظت اطلاعات و دادسرای نظامی مهیا کنیم آنان بالاجبار هم که شده این کار را خواهند کرد) بنابراین شما به محض دیدن خودروی گشت سایر مبارزین و فرد آزادی
خواه را در جریان بگذارید.
-3راه بندان یا ترافیک تصنعی ایجاد کنید تا خودروی گشت در رسیدن به مکان مورد نظر دچار تاخیر شود این کار را با خودروی خود انجام دهید یا از رانندگان عبوری در خیابان بخواهید که جهت حفظ امنیت یک آزادی خواه آهسته تر حرکت کرده و ترافیک ایجاد کنند.
_4خودروی گشت که ایستاد قبل از اینکه سرنشینان آن به سمت فرد آزادی خواه حرکت کنند تعدادی از مبارزین با حالت نیمه هجومی ( یعنی طوری که افسر گشت دچار تردید شود که آیا این افراد قصد حمله دارند یا فقط قصد عبور از محل را دارند ) به سمت خودرو حرکت کنند اینگونه افسر گشت مجبور می شود جهت حفظ خودروی گشت از آسیب احتمالی با تعداد نفرات کمتری و حتی شاید تنها خودش به سمت فرد آزادی خواه برود و در دلش هراس تخریب خودرو را داشته باشد که بایستی جوابگوی آن باشد.
-5اگر مامورین به فرد آزادی خواه رسیدند از دادن شعارهای که موضوع را بین مامورین و مردم شخصی کند خود داری کنید(. فحاشی ممنوع زیرا موضوع را شخصی کرده و کینه و عداوت و در نهایت لجبازی ایجاد می کند)
-6درصورت اقدام برای دستگیری فرد آزادی خواه بدترین کار ممکن سردادن شعار بدون عمل است یعنی گفتن شعار ولش کن ولش کن هیچ کمکی به ما نخواهد کرد پس چه کنیم؟ بایستی دست یکدیگر را به نشانه اتحاد بگیریم و بلند کنیم( جو روانی این حرکت بسیار زیاد است) و می توانیم دست ها را برای لحظاتی پایین بیاوریم و دوباره بالا ببریم ( موج مانند) و آن زمان است که با سر دادن شعار همراه با حرکت به سمت مامورین و فرد آزادی خواه جهت رهایی او نتیجه بخش خواهد بود( در صورت
همرایی تعداد زیادی از جمعیت حاضر در صحنه این مورد جوابگو خواهد بود و اگر نیاز به عکس العمل شدید تری بود بهتر است ابتدا و حتی المقدورتا آنجا که ممکن است نسبت به خودرو انجام گیرد، اما اصل دفاع مشروع نیز پا برجا خواهد بود)
-7دقت کنید که این کارها بهتر است قبل از دستبند زدن و انتقال به داخل خودرو صورت بگیرد.
-8بعد از رها کردن فرد آزادی خواه سریعا او را در لابلای جمعیت پنهان کنید و به او بگوئید که از محل دور شود و مانع دید زدن ماموران به مسیرحرکت او شوید.
-9اگر ماموران قصد تعقیب وی را داشتند چه پیاده و چه خودرویی مانع حرکت آنان شوید یا حداقل سرعت آنان را مختل کنید.
نکته پایانی:
در این موارد پلیس علم غیب ندارد یعنی اینکه حتما شخصی مزدور،مخبرو خود فروخته با 110یا سایر مراکز امنیتی رژیم تماس بر قرار کرده وموضوع را گزارش می کند.
این افراد بدانند که تمام مکالمه آنان به همراه ساعت و تاریخ و شماره تلفن در سیستم های مذکور ثبت و ضبط می شود و در آینده حتما محاکمه خواهند شد( خودفروختگان اگر نمیدانستند هم اکنون بدانند) یعنی اگر ماموران دستگیر کننده بتوانند حضور خود را برای دادگاه توجیه کنند اما مخبران جمهوری اسلامی هیچ توجیهی نمی توانند داشته باشند و به حداکثر مجازات تنبیه خواهند شد.

با تقدیم احترام نظامی
ستاد نیروهای مسلح مردمی
https://t.me/F_karamizand/231

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
کلیپ های ایران چه خبر بطور روزانه تهیه و منتشر می شوند
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید

Image2.jpg

نه به

قراردادها و

موافقنامه ها

با 

روسیه و

چین

چین و

روسیه

می باید

ایران را

ترک کنند

   
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی