جنازه ده نفر را تا الان پیدا کرده‌اند. جمهوری اسلامی دروغ می‌گوید، به خاطر شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت می‌گوید تقصیر خودشان بود ما که گفتیم خطر بهمن وجود دارد. اگر خطر بهمن را پیش‌بینی می‌کردند چرا تله‌کابین توچال را راه انداختند؟ خیلی از اسکی‌بازها اصلاً کوهنورد نیستند. با تله‌کابین بالا می‌روند که در ارتفاعات اسکی کنند و با تله.کابین هم برگردند.

دوماً چرا تله کابین چک نشده را راه انداختید؟ چه کسی مقصر است که تله‌کابین در ایستگاه هفتم توچال گیر کرد و پائین نیامد و خیلی از افرادی که جان باختند لابد ریسک کردند و به خاطر اینکه شب در ارتفاعات یخ نزنند، با پا به سمت پائین آمده‌اند. مسئول این جنایت کیست؟

سوما چرا جی‌پی‌اس کوهنوردان را از کار انداختید. سایت تابناک گفته به خاطر مسائل امنیتی از کار انداخته و اشتباه کردند قبلش به آن‌ها خبر نداده بودند. چه کسی مسئول است؟

 

 

در کشورهای متمدن جهان اگر الان ده نفر کشته و ده‌ها نفر مفقود شده بودند، مسئولین نظام سیاسی در میان خودشان دنبال مقام مسئول می‌گشتند نه اینکه سرخط خبر رسانه‌هایشان این باشد که تقصیر خودشان بود، می‌خواستند نروند. آن‌ها استعفاء می‌دادند، قبول مسئولیت می‌کردند. در نظام هر کی هرکی اسلامی، مردم خودشان مقصرند که موشک به هواپیمایشان می‌خورد، خودشان مقصرند که در قیام کشته می‌شوند، خودشان مقصرند که کرونا می‌گیرند و می‌میرند، خودشان مقصرند که اعدام و ترور می‌شوند. حکومت نواده‌های پیغمبر فقط باید بدزدند، چپاول کنند و فرار کنند و جنگ و جنایت و خشونت راه بیاندازند.

ما از این کوتاه نمی‌آئیم. مقصر این فاجعه این حکومت است، نه مردم!
زهرا توتونچی

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image4.jpg
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی