خطای مدیریت یا استفاده ابزاری از کرونا برای پیشگیری از بروز اعتراضات مردمی
دکتر ملک زاده از سمت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت استعفا کرد. وی در نامه‌ استعفایش به وزیر بهداشت نوشت:
مدیریت بسیار غلط و پرنقص در پاندومی کرونا به دلیل عدم مشورت و توجه شما به توصیه‌های متخصصان و محققان نظام سلامت موجب تلفات انسانی بسیار در ایران شده است.
بنظر بسیاری از مردم‌ این اظهارات شجاعانه و هیجان انگیز است و حتی بسیاری این موضوع را بعنوان ریزش در عالی ترین مقامات مدیران کشوری تلقی می کنند و به اینگونه اقدامات و اظهارات دل خوش می کنند .
اما آیا مشکل کرونا در ایران مربوط به مدیریت غلط و پرنقص هست، و اگر با متخصصان مشورت می شد این امکان وجود داشت که این نقایص رفع و تلفات پایین آید؟
در این بیان، قصد و نظر اولیه حکومت در مورد کرونا بر این گذاشته شده است که هدف رژیم مراقبت از مردم بوده، اما بدلیل خطای مدیریتی موجب اشتباه در عملکرد شده است.


اما ما موضوع کرونا را از ابتدا بررسی کنیم‌ :

 


اولین علائم و نشانه های بیماران کرونایی از حدود آذر ۹۸، یعنی یک ماه بعد از کشتار معترضان آبان مشاهده شده، و حتی افرادی با علائم کرونا در آذر و دی در بیمارستانها و منازل جان‌ خود را از دست داده اند، در حالی که حکومت اصولا با توجه به روابط نزدیکی که با دولت و حوادث داخلی چین داشته، در جریان این امور بوده، و بعید است سربازان گمنام امام زمان!!! که مانند کارگاه‌ گجت به همه امور مسلط هستند و چاره در آستین دارند، از وقوع چنین خطری بی اطلاع بوده باشند. با این حال در بهمن ماه این موضوع کاملا آشکار شده بود.‌ اما رژیم از پذیرش آن امتناع می کرد، و کمپینهای انتخاباتی کاندیدهای مجلس شورا را ادامه می داد، و در کنار آن هواپیمایی ماهان ایر بشدت در حال نقل و انتقال چینی ها اعم از بازرگانان و طلاب که به مرخصی رفته بودند و تروریستهای چینی به ایران بودند و با انتقال ویروس را به همه مناطق ایران تسریع می کردند .


درست یک روز بعد از انتخابات رژیم به وجود کرونا بعنوان بیماری همه گیر اعتراف کرد، اما خامته ای از آن بعنوان بیماری مضحک یاد کرد، و در حالی که قم کانون اصلی شیوع معرفی شده بود، مجنون های حزب اللهی با تحریک عوامل حکومتی راه افتاده و بر علیه قرنطینه قم‌ جار زدند، و دولت به جای قرنطینه قم، برای مقابله با اعتراضات احتمالی برعلیه شیوع بیماری، در ادامه اعتراضات آبان، شبانه نیروی سرکوب را روانه قم کرد و در ادامه انواع هوچی گری های حرم لیس ها و مدعی های طب سنتی راه افتاد .


نباید به حدس این احتمال بی اهمیت و تفاوت بود که ارتباطی بین کتاب سوزی وحشیانه آخوند ضد علم مدعی طب اسلامی با شیوع کزونا وجود داشته است، که مدت کوتاهی قبل از شیوع کرونا وارد میدان شده و با آتش زدن کتاب مرجع پزشکی عمومی، فضا را برای میدان داری در هنگام‌ شیوع کرونا آماده کرده و این احتمال قابل بررسی می باشد که این‌ آخوندها در جریان وقوع شیوع کرونا در مدت پیش رو بوده اند و از قبل شرایط را برای دخالت در آن و تلاش برای شیوع گسترده آن، با راه انداختن شایعات مختلف از جنس طب اسلامی، آماده می کردند .


وقتی موضوع شیوع کرونا در بهمن ماه آشکار شد، کمپین خودجوش مردمی با هشتک در خانه بمانیم راه افتاد و مردم همدیگر را به خود قرنطینه تشویق کردند، که اگر همین امر مورد حمایت قرار می گرفت، به فرهنگ اجتماعی خودجوش تبدیل می شد، که مانع بسیاری از تلفات می گردید؛ اما برعکس رژیم به مقابله با این‌ کمپین شروع کرد، و در حالی که مردم مراسم چهارشنبه سوری و حتی دیدوبازدید عید را تعطیل کردند، بعد از عید رژیم با بازگشایی ادارات و کارخانه ها و حتی پارکها و گلستان ها مردم را تشویق به خروج از خانه کرد، و حتی آخوندها را از قم به کردستان و کیش و شمال روانه کرد تا این طلبه های آلوده به کرونا بیماری را شیوع دهند؛ به این نحو مازندران و گیلان و شیراز و کردستان و بوشهر و مشهد و ... نیز به کانون های شیوع جدید تبدیل شد، و در همین حال فعالیتهای هواپیمایی ماهان ایر سپاه پاسداران نیز همچنان در انتقال بیشتر ویروس به داخل کشور فعال بود اما حکومت همچنان این امر را انکار می کرد اما‌کشته شدن برخی از کادر و خلبان های این پرواز این توطئه را هم افشا کرد .


در تمام ماههای نیم سال اول ۹۹، حکومت از هر مناسبتی اعم از بازگشایی مدارس و مراسم دهه محرم و بورس و اجتماعات فروش کالاهای سهمیه ای مانند گوشت و مرغ و افزایش تردد خودروها و مترو و بانکها و ادارات و پارکها و گلستان ها و ... با سیاست غیرشفاف و سردرگم‌ کردن مردم زمینه شیوع کرونا را پیش برد، و با اینکه همه کارشناسان اذعان می کردند که ایمنی اجتماعی در مورد ویروس کرونا کارساز نیست، حکومت از تلاش ۶۰ الی ۸۰٪ مردم با هدف ایجاد ایمنی اجتماعی صحبت کرد، و آن را جا انداخت و تقلیل خطر آن در ذهن مردم‌ و‌ کاهش حساسیتها عمومی نسبت به‌ آن و بدتر از همه در شبکه های اجتماعی از طرق عناصر سربازان سایبری و انتشار شایعات و اطلاعات نادرست، زمینه سردرگمی و بی تفاوتی مردم نسبت به کرونا را فراهم کرد تا همگان خود را در معرض ابتلا قرار دهند .

 

 


اگر بخواهیم همه این‌ اقدامات را خلاصه کنیم، این است که :
رژیم سیاست مبتلا کردن عموم مردم را در دستور کار خود قرار داده، و ایجاد ستاد مقابله با کنترل شیوع کرونا که خامنه ای راه اندازی و افرادی مانند علی اکیرولایتی را مسئول آن کرد، آشکارا تلاششان در این جهت بود که ویروس بصورت سریع شیوع پیدا کرده و منتشر شود تا افراد بیشتری بصورت کنترل شده مبتلا شوند، و خودشان آمار حداقل ۵ میلیون کشته را منظور کردند؛ چرا که وقتی ۶۰ الی ۸۰٪ ابتلا را در نظر می گیرند، ۴۸ الی ۶۴ میلیون را میخواهند مبتلا کنند، که با حداقل ۱۲٪ کشته ۵.۷۶۰ تا ۷.۶۸۰ هزار کشته را تقبل کرده اند، و تنها تلاش رژیم این بوده این آمار را بطوری توزیع کنند که به چشم نیاید و با سانسور خبری ان را پنهان کنند.


هدف رژیم از این اقدام جنایتکارانه را می توان در گزارشی جستجو کرد که قیام سی میلیونی گرسنگان را پیش بینی می کرد، که از طبقات محروم بوده است و طبعا کشته های کرونا هم عمدتا از همین طبقه هست؛ چرا که طبقه مرفه و عمدتا رانتخوار، از بهترین امکانات پیشگیری و درمانی برخوردار بوده، و همه امکانات آزمایشگاهی و درمانی در خدمت این افراد هست و اتفاقا محل درآمدی هم برای رژیم می باشد. لذا کشته های کرونایی از طبقات محروم‌ می باشند و این تعداد کشته هنگام توزبع مشخص می شود هر یک از خانواده های ایرانی را دچار کرده و در کنار فقر و فلاکت آنها را دچار بیماری و عزا نیز می کند که موجب تضعیف روحیه مردم شده و این کشتار به ابزار پیشگیری از اعتراضات مردمی تبدیل میشود که در کنار سرکوب خشن و کشتار آبان و حبس های طولانی مدت و اعدام آنها با هدف ایجاد رعب وحشت سیستم سرکوب همه جانبه مردم را فراهم می کند .


یکی دیگر از نشانه آشکار استفاده ابزاری از کرونا برای سرکوب اعتراضات، تعطیلی بعد از ساعت ۶ عصر در بازار هست . نشانه های اشکاری وجود دارد که اکثر اعتراضات مردمی بنابه دلایل مختلف در ساعات پایانی روز و بعد از ساعت ۶ اتفاق می افتد، و رژیم به بهانه کرونا سعی دارد بتدریج ساعات عدم عبور و مرور و حضور مردم در انظار عمومی را در این ساعات فراهم و‌ مانع شکل گیری اعتراضات مردمی شود؛ در حالی که آشکار است شیوع کرونا از ساعت شش عصر شروع نمی شود، که با این قرنطینه کله گنجشکی بتوان مانع آن شد، در حالی که فروشگاهها هم اکثرا فروش خود را در این ساعات انجام می دهند، و رژیم حتی با قطع اندک درآمد بازاریانی که دچار افلاس شده اند، طرح پیشگیری از اعتراضات را به بهانه کرونا پیش می برد.


با این‌ وضع شیوع و گسترش و کشتار کرونا مشخص می شود که هیج ربطی به خطا و اشتباه و عدم مشورت با متخصصان ندارد، بلکه اقدانی عمدی و شرورانه برای کشتار و بیمارکردن مردم با کرونا هست، تا مانع بروز اعتراضات مردمی شود؛ و هر پزشک و متخصصی هم که در مقابل آن مقاومت کرده، از گردنه کار خارج کرده و عناصر مزدور خود را در راس امور قرار داده، و همچنین با کنترل شبکه های رسانه ای، سانسور شدیدی را در این زمینه اعمال کرده و به طرح مطلب مضحکی مانند دستگاه کرونا یاب سپاه، یا داروهای سنتی مانند روغن بنفشه و خربزه ابوجهل و داروی امام کاطم‌ و سیر و ... واکسن روسی و واکسن ایرانی مردم را فریب داده، و گرفتار اخبار فیک خود کرده اند، و نمی توان این جنایت عمدی را با بیان خطا و اشتباه پوشش داد.


حال اگر بین خود این افراد و جنگ زرگری جناحی در رژیم، موجب بیان اینگونه مطالب می شود، و یا وزیر جنایتکار گاه از افشاگری صحبت می کند، هیچ یک نمی تواند این واقعیت را پنهان کند که رژیم از کرونا بعنوان ابزار سرکوب استفاده کرده است .


(نافرمانی مدنی)

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image3.jpg

سرزمینمان ایران

Image106.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image21.jpg

کارزار 9 شب

 

#نه_شب