‌ دو جنایت علیه بشریت و قتل زندانیان با شکنجه ماموران نیروی انتظامی و بازجویان سپاه پاسداران در یک هفته
مورد اول :
 شکنجه های وحشیانه، منجر به قتل یک جوان ۱۹ ساله شد.
به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از توهرا، چهارشنبه ۲۸ آبان‌ماه ۱۳۹۹، زندانی “محمد دوجی” ۱۹ ساله اهل روستای اودک دوجی از توابع شهرستان آق‌قلا با اتهامات مربوط به نزاع در زندان امیرآباد #گرگان ، در پی #شکنجه جسمی توسط افسر نگهبانان جان خود را از دست داد.
در این گزارش به نقل از یکی از زندانیان این زندان آمده است:
“در زندان درگیری صورت گرفت و افسر نگهبانان برای تنبیه محمد لباس هایش را درآوردند و به صورت عریان دست و پایش را پابند و دست بند زدند و از سقف زندان در سرما آویزانش کردند و کتک زدند تا از هوش برود،آب سرد می‌ریختند تا تنبیه شود، و اینها همگی مقابل چشمان ما زندانیان برای درس عبرت صورت می‌گرفت، که متاسفانه بامداد امروز دیگر نتوانست شکنجه ها را تحمل کند”.

 


این زندانی در ادامه می‌گوید :
“جو زندان از بامداد امروز بسیار امنیتی است و مسئولان برای زندانیان محدودیت هایی اعمال کردند، از این رو تاکنون برای هیچ یک از زندانیانی که حکم آزادی آنان ابلاغ شده حق خروج از زندان داده نشده است”.


مورد دوم
💥گزارش دیگری مربوط به روز یکشنبه‌ همین هفته می باشد، که‌ یک جوان لرستانی زیر شکنجه های وحشیانه ماموران #اطلاعات_سپاه_پاسداران که می خواستند او را وادار به #اعتراف_اجباری کنند، به #قتل رسیده است.


برپایه گزارش سازمان حقوق بشری هه‌نگاو، فرهاد وثوقی زندانی ۲۷ ساله، متاهل و پدر یک پسر سه ماهه، اصالتاً اهل هرسین و ساکن روستای تنگ پری شهرستان نورآباد #لرستان در زندان مرکزی #خرم‌آباد زیر شکنجه به قتل رسید.

 


برادر فرهاد وثوقی ضمن تایید این خبر به خبرنگار هه‌نگاو اعلام کرد که :
جسد برادرش را در #پزشک_قانونی خرم‌آباد مشاهده نموده که مورد شکنجه غیرانسانی قرار گرفته است.


به گفته یک منبع مطلع، فرهاد وثوقی حدوداً سه هفته پیش به اتهام شرکت در قتل یک شهروند دیگر اهل نورآباد با هویت حسین جوزی بازداشت و از روز دوم بازداشت تا زمانی که به قتل رسیده در سلول انفرادی زندان مرکزی خرم‌آباد محبوس بوده است.


این منبع در ادامه اظهار داشت :
حسین جوزی یکی از فعالین و سازمان دهندگان #اعتراضات #آبان‌ماه۹۸ در نورآباد بوده و چندی پیش توسط نیروهای اطلاعات سپاه ربوده شده و سپس به قتل رسیده است و برای رد گم کردن دو عضو یک خانواده را به اتهام قتل وی بازداشت کرده‌اند.


گفتنی است که یک برادر دیگر او با هویت مصطفی وثوقی نیز حدوداً سه ماه پیش به اتهام قتل این فعال نورآبادی بازداشت و هم‌اینک در زندان مرکزی خرم‌آباد محبوس است.


خانواده وثوقی جمعه ۲۳ آبان جسد فرزندشان را از پزشک قانونی خرم‌آباد تحویل گرفته‌اند.


منابع هه‌نگاو اعلام کرده‌اند که شامگاه چهارشنبه پس از درز خبر قتل فرهاد وثوقی در زندان مرکزی خرم‌آباد شورش شده و نیروهای امنیتی وارد زندان شده و اقدام به ضرب و شتم زندانیان کرده‌اند.


از آنجا که ما‌ هیچ اطلاعی از محتوای پرونده این افراد نداریم و اتهامات این افراد به نزاع و قتل مربوط بوده و تحت عنوان جرائم کیفری و جنحه می باشد، و احیانا هر اظهار نظر حقوقی در مورد این افراد موجب تضییع حقوق هموطن دیگری بشود، و از آنجا که مسائل حقوقی اموری تخصصی و در حوزه کار وکلای مبرز و باهوش می باشد، ما در این مقوله هیچ نظری در مورد علت حقوقی بازداشت آنها نمی کنیم؛ اما بعنوان یک شهروند و حامی حقوق بشر و #دادخواه بی عدالتی ها و فریادی بر علیه ستمگری ها و بر اساس قوانین حقوق عرفی بین المللی و #منشور_حقوق_بشر_جهانی و حتی قوانین جزایی و حقوقی و مدنی خود رژیم #جمهوری_اشغالگر_اسلامی و مهمتر از همه قوانین متعالی #انسانیت شکنجه و آزار هر انسانی را محکوم می کنیم، خصوصا که شکنجه توسط ماموران انتظامی و #ضابطان_قضایی بصورت غیر قانونی و غیرانسانی و دور از شرف و آئین کشورداری است، و نه تنها موجب تضییع حقوق شهروندان می شود، بلکه خود نیروی انتظامی و تلاشهای بدنه زحمتکش آن که صرفا برای ایجاد #نظم و #قانون باید تلاش کنند را بی اعتبار و بدنام کرده و ارزش و اعتبار قوانین مدنی را در سطح جامعه از بین برده و روحیه قانون ستیزی و تخلفات قانونی را افزایش می دهد که خود این امر موجب گسترش آنارشی و بزهکاری و فساد در جامعه می شود .


به یاد داریم قبلا بصورت متعدد مسئولان رژیم اعتراف کرده اند که‌ محکومان و متهمان و اراذل و اوباش و شروران شناخته شده شهرها را تحت کنترل گرفته، و با نامیدن آنها بعنوان بسیجی و انداختن چفیه رهبری بر دوش این افراد شرور، و تامین مالی آنها، و دادن مجوز به اقدامات شریرانه آنها، که برای خود گنگ و‌گروه و دسته های نوچه راه بیاندازند، و در سایه حمایت حکومتی هر شرارتی خواستند انجام دهند، و آزادانه و بدون ترس از پیگرد قانونی، مردم را مورد آزار و اذیت قرار دهند، و در ازای همه خدماتی که سپاه پاسداران به این اشرار می دهد، آنها را سازماندهی و آموزش داده و با تشکیل گروه های #بسیج_اشرار ، در مقابل #فعالان_سیاسی و حقوق بشری و #معترضان_مدنی بعنوان حربه و ابزار سرکوب بکار می گیرند.

 

 


طبعا تعدادی از اشرار و اراذل و اوباش ضعیف النفس و بی ارزش و هویت، که از حداقل شعور و‌ منش و آدمیت بویی نبرده اند، از این معامله استقبال می کنند؛ اما قطعا همه جوانان و حتی خلافکاران هم آنقدر خالی از مرام و شرف و انسانیت نیستند که خودفروشی کرده و تبدیل به #مزدور_سرکوب رژیم شوند، و از تقبل چنین ننگی خودداری می کنند، و این رفتار آنها مطابق میل و انتظار پاسداران سرکوبگر نخواهد بود، و سعی خواهند کرد تا اگر با تطمیع نتوانستند آنها را قانع به همکاری کنند، با اعمال فشار و شکنجه و تهدید آنها را ساکت کنند، و حتی بخاطر ترس وادار به همکاری شوند. اینها روشهایی است که گروه‌های تبهکار در همه جای جهان بکار می گیرند . اما‌ کمتر کشوری است که اشرار خطرناگ سابقه دار با وارد شدن به #کمیته_های_انقلاب به مقام نظامی #سرداران_نیروی_انتظامی رسیده و به اوباشانی در لباس #فرماندهان_ارشد_پلیس تبدیل شوند تا اشرار تازه به دوران رسیده را جذب و اسم این عمل ضدبشری را #رویش_انقلاب بگذارند. انقلابی که فقط بسیج اشرار و مدیران اختلاسگر می رویاند.


از اظهارات آن زندانی که می گوید برای درس عبرت دادن به دیگر زندانیان آن فرد را شکنجه می کردند، میتوان متوجه شد ماموران شکنجه گر زندان، با دستور فرماندهان ارشد خود از این روش برای مهار و کنترل دیکر زندانیان استفاده می کنند؛ چرا که اکثر آنها حاضر به همکاری با رژیم نبوده، و بعنوان خطری برای رژیم محسوب می شوند. این اقدام خود جنایتی آشکار هست که جان انسانی را قربانی ایجاد فضای رعب و وحشت در می کنند، و این جنایت در امتداد سیاست چهل ساله رژیم هست، که با سیاست #النصر_بالرعب از هر ابزار و وسیله ای برای پیشبرد اپن سیاست استفاده کرده اند، و مدتهاست که در زندانهای مخوف رژیم نیز، با روشهای مختلف عملی می کنند .


از جمله این‌ اقدامات وحشیانه تحریک زندانیان شرور خودفردش و مزدور برعلیه محکومان سیاسی و عقیدتی است، که توسط بسیاری از زندانیان سیاسی و عقیدتی و محیط زیستی و حقوق بشری و ... تایید شده و حتی خشونت منجر به قتل هم در این موارد وجود داشته است .


اما‌ مساله زمانی مهم می شود که مشاهده می کنیم این موارد دیگر استثنا و موردی نیستند، و بصورت گسترده در همه مناطق کشور انجام می شوند، بطوری که در یک هفته دو مورد از شکنجه های وحشیانه منجر به قتل و رسانه ای می شود، و میتوان حدس زد که تعداد زیادی هم زیر شکنجه کشته می شوند و صدایشان به گوش کسی نمی رسد، و یا بسیاری افراد شکنجه می شوند و جان بدر می برند و آثار سوء شکنجه ها در وجودشان باقی می ماند و بسیاری را هم با شکنجه مجبور به اعخراف علیه خود کرده و بدون هیچ سند و مدرک مثبتی اعدام می کنند.


این موضوع هشداری جدی به جامعه #ایران هست، که هم کل جامعه را دچار بحران و فساد و خشونت می کند، و هم ممکن هست فردا نوبت خود ما، یا یکی از اعضای خانواده ما باشد، که در مسلخ شکنجه جنایتکاران گرفتار شویم، و نباید در برابر آن سکوت کرد.


همچنین هشداری است به #جامعه_جهانی که مقابل دیدگان آنها چنین جنایت هایی بصورت گسترده و سازمان یافته انجام می شود، و سکوت هر انسانی در قبال این اقدامات دور از شرافت انسانی است و سکوت حاکمان کشورهای جهان دو حالت ندارد :
☆ یا خود آنها مشوق این اقدامات جنایتکارانه هستند، و خودشان در تکوین این سیستم و رژیم دست داشته اند؛ که بسیاری از دولتهای گلوبالیست و چپگرا مانند روسیه و چین و احزاب حاکم آلمان و فرانسه و سیستم حکومتی انگلیس و دمکراتهای آمریکا از این گروه هستند؛
☆ و یا حکومتهایی هستند که مرعوب چنین سیستمی می شوند و مصلحت می بینند که چشم بسته و در مقابل این جنایات واکنش نشان ندهند تا صدمه نخورند که این هم توهمی باطل هست .

 


- همچنین هشداری است برای آنها که بدنبال مذاکره با چنین رژیم تبهکاری هستند. مانند چپگرایان اتحادیه اروپا و دمکراتهای آمریکا و چین و روسیه .


#میکشند_زبانشان_هم_دراز _است .


فراموش نمی کنیم #آیت_الله_بی_بی_سی در سال۵۷ با اشاره به موارد موهوم شکنجه های وحشتناک در زندانهای ساواک، شاه را #دیکتاتور معرفی میکرد. همچنین #جیمی_کارتر رئیس جمهور دمکرات #آمریکا به بهانه نقض حقوق بشر توسط شاه، پشت #خمینی رهبر شورشیان و‌ کمونیستهای ایران ویران کن ایستاده و با همه گونه کمک، اعم از پرداخت #پول و کمکهای دیپلماتیک و تلاش برای بی طرف کردن #ارتش_شاهنشاهی زمینه پیروزی خیانتکاران و نابودی ایران و ارتش و قتل عام فرماندهان دلیر آن را فراهم کردند. اقداماتی که به اذعان رونالدریگان رئیس جمهور جمهوریخواه آمریکا نشانگر سیاستهای ننگینی بود که‌ در دامن آمریکای دمکراتها باقی ماند و نه تنها ایران را نابود و خاورمیانه را اوراق نمود بلکه منافع آمریکا را هم به خطر انداخت و با برکنار کردن یک فرد میهن پرست متمدن صلح دوست و دوست ملت آمریکا، یک گروه تندروی مرتجع مذهبی را در ایران برسر کار آورد.


با آن اعترافهای تاریخی رونالدریگان، در آن دوره ننگین و سیاستهای غلط و مغایر منافع آمریکا و ملت ایران، که #جوبایدن که مشاور کارتر جنایتکار و عنصری #ایرانستیز بود، اکنون نیز بدون توجه به موارد مختلف #جنایت_علیه_بشریت و #ترور_دولتی در داخل و خارج مرزهای کشور و راه اندازی #گروه های€تروریستی نیابتی و راه اندازی جنگهای بیهوده و بی پایان و گسترش تباهی میلیونی انسانهای #خاورمیانه و نابودی زیرساختهای کشورها و #قتل€عام مخالفان و #قتلهای_زنجیره_ای و #اسیدپاشی به زنان‌ و تضییع حقوق اساسی مردم‌ و دخالت در زندگی خصوصی افراد و اجرای احکام داعشی #شلاق و #قطع_دست و #سنگسار و #تجاوز_به_نوامیس و شکنجه و اعدام گسترده جوانان ایران، که گفته می شود پنج تن آنها به نامهای مهدی صالحی، عباس محمدی، محمد رحیم‌، هادی کیانی، محمد بسطامی، رحیم نظری کندتری در ساعت یک بامداد پنجشنبه همین هفته اعدام شدند، و همچنین چند تن دیگر مانند امیرحسین مرادی، سعید تمجیدی و محمد رجبی از معترضان سراسری و روح الله زم بنیانگدار رسانه آمدنیوز(صدای مردم) که به جرم‌افشای فساد حاکمان به افسادفی الارض محکوم شده، و احیانا افراد دیگری در نوبت #اعدام هستند، و همچنین افرادی مانند جاویدنام #پهلوان_نوید_افکاری اعدام شدند، و همچنین قتل عام #آبان۹۸ و #دیماه۹۶ ، و اکنون آشکار شدن شکنجه سازمان یافته در زندانها و بازداشتگاههای قانونی و غیرقانونی و ناشناس، نظام اسلامی فرقه تبهکار، صحبت از #مذاکره با این جنایتکاران می کند، و آشکار هست خود این افراد تبهکار هستند، و ادعای حقوق بشری آنها در شورش۵۷ برعلیه پادشاه #ایرانساز #پهلوی ، مکارانه، و هدفشان نابودی ایران بود؛ وگرنه چرا کارتر خبیث و بایدن متقلب و آیت الله بی بی سی و دیگر دمکراتهای آمریکا در جنایتهای متعدد بعد از ۵۷ و اعدامهای دهه شصت و کشتار دانشجویان و قتلهای زنجیره ای در دهه هفتاد و حاج حسین اوباما در کشتار۸۸ و ... به حقوق بشر در حکومت اسلامی فرقه تبهکار توجه نکرد، و با قناعت کردن به صدور بیانیه های آبکی، با تمام وجود وظیفه #حفظ_نظام را برعهده گرفتند؟


آین هشداری به همه ملتهای جهان هست که سیاستمداران فاسد و نخبگان جنایتکار و خائن را شناسایی کرده و از گردونه نظام سیاسی کشور خود اخراج کنند. این خطری است که اگر امروز بیخ گوش ملت ایران هست، اگر متوقف نشود همین جریان سلطه گلوبالیسم و‌چپگرایان این جنایتها را به کشور و شهر و خانه های آنها هم خواهند کشانید و این جنایتها را توسعه خواهند داد.


اما ملت ایران باید آگاه باشد ایجاد موج اعدام و شکنحه و حبس های طولانی مدت و تهدید به تشکیل دولت پاسداران سرکوبگر همه و‌ همه نشان از وحشت رژیم از نابودی است، و رژیم بخوبی می داند دشمن او نه در خارج از کشور، بلکه در داخل کشور و ملت شجاع ایران است، و شیشه عمر این دیو پلید دست جوانان ایرانی است.


برای پایان دادن به عمر فرقه تبهکار و جنایتکاران ایرانستیز و جمهوری اشغالگر اسلامی، کافیست در پیمان نوبن گرد هم آمده و با اتحاد ملی برای نجات ایران اقدام کنیم.


ایران تنها یک راه حل برای پایان دادن به همه فجایع از فقر و فلاکت تا اعدام و شکنجه و ترور و دروغ و دزدی و فساد و تباهی اقتصادی و نابودی محیط زیست و ... دارد، و آن اعتراضات میلیونی سراسری در همه شهرها و روستاها و محلات کشور می باشد .


با وقوع چنین موجی از اعتراضات #برانداز ، این رژیم پوچ جنایتکار حتی یک هفته دوام نمی آورد، و پایه های لرزان آن فرو میریزد .
#نور_بر_تاریکی_پیروز_است
#پیمان_نوین
(نافرمانی مدنی)

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

Image1.jpg

سرزمینمان ایران

Image1022.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image24.jpg

کارزار 9 شب

 

#نه_شب