این جانیان که بر سریر سفیه صدارت نشسته اند
ریکورد هر دروغ قتل و غارت و دزدی شکسته اند

قصابان قسی دارالسلاخه رهبر دزدان و جنایتکاران بی همتای تاریخ بشریت همچنان به مسلخه کردن جوانان غیور و غیرتمند و پراکندن رعب و وحشت در جامعه بدون ترس ادامه میدهند و ما ساکت و آرام مانند موشی ترسو از روزنه سوراخ خود نظارتگر فجایع جنایات جنایتگران وحشی تاریخیم و چون به یاری جان بر کفان بپا نمی خیزیم جانیان درجنایتکاری خود جسور و جسور تر شده اند .

آن زمان این جلادان در کشتن عزیزان ما کمی فکر خواهند کرد که بیم کشته شدن خود را داشته باشند . نمونه : حملات اسرائیل و کشتار پی درپی فرستاده های آنان درسوریه است که تا کنون از ترس، هیچگونه عکس العملی از خود نشان نداده اند. اینان فقط زبان زور را می فهمند و تا زمانیکه جوابشان را به زبان خودشان دریافت نکنند وما همچنان ساکت و بی تفاوت ناظرکشتار بهترین فرزندان ایران باشیم جسور و بی شرم تر از این هم خواهند شد. 


دفاع از جان ومال خود حق هرانسان است. جواب کشتن کشتن است چنانکه در جنگها نیز مرسوم و قانونی میباشد . بنا براین باید ( مانند همین اوباشان انقلابیون قبل از انقلاب ) کمیته های دفاعی متعدد مخفی تشکیل داد و قضات جانی و هر یک از اوباشان مزدور رژیم جهل و جنون و جنایت را که بهترین مردمان ایرانی را دستگیر / شکنجه و تحویل قاتلان میدهند شناسائی کرد و جزای اعمال پلیدشان را کف دستشان نهاد. تکرار میکنم تا زمانیکه ساکت و آرام دستگیری /شکنجه و کشتار هم میهنان خود را بی تفاوتانه تحمل کنیم اوباشان رژیم به کشتار ایرانیان به راحتی ادامه میدهند. بقای رژیم فاسد اسلامی بر پایه ی و جود و بسیج این اوباشان بیگانه و بی وطن است . در هیچ یک از تظاهرات اعتراضی نباید گذاشت حتی یکنفر دستگیر بشود باید همه بدون ترس فوری بکمک دستگیر شده بشتابند و اورا ازچنگال اوباشان بهرقیمت و وسیله ی ممکن رها سازند .باید دستگیر کننده را شناسائی و در موقعی مناسب مجازات کرد چنانکه در بین آنها رعب و وحشت بوجود آید تا در جنایات خود ملاحظه کنند. در این صورت است که میتوان موفق شد . درغیر این صورت نه تنها روز بروز اوباشان جسورترخواهند شد بلکه مردم هم مرعوب تر و بی تفاوت تر میگردند. ..
به امید اینکه تمام هم میهنان میهن دوست واقعی همصدا و یک پارچه ( نه دسته جات چند صد نفری بلکه میلیونی) بپا خیزند و در دفاع از سر زمین اجدادی، این اشغال گران دزد و جنایتکار اجنبی را با اوباشان مزدورشان بگودال کثافات بریزند.

م. روشنی « سیروس» شهریور 3758

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان دیگر نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

passmigirim.jpg

سرزمینمان ایران

iran113.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image16.jpg

کارزار 9 شب

 

#نه_شب