این جانیان که بر سریر سفیه صدارت نشسته اند
ریکورد هر دروغ قتل و غارت و دزدی شکسته اند

قصابان قسی دارالسلاخه رهبر دزدان و جنایتکاران بی همتای تاریخ بشریت همچنان به مسلخه کردن جوانان غیور و غیرتمند و پراکندن رعب و وحشت در جامعه بدون ترس ادامه میدهند و ما ساکت و آرام مانند موشی ترسو از روزنه سوراخ خود نظارتگر فجایع جنایات جنایتگران وحشی تاریخیم و چون به یاری جان بر کفان بپا نمی خیزیم جانیان درجنایتکاری خود جسور و جسور تر شده اند .

آن زمان این جلادان در کشتن عزیزان ما کمی فکر خواهند کرد که بیم کشته شدن خود را داشته باشند . نمونه : حملات اسرائیل و کشتار پی درپی فرستاده های آنان درسوریه است که تا کنون از ترس، هیچگونه عکس العملی از خود نشان نداده اند. اینان فقط زبان زور را می فهمند و تا زمانیکه جوابشان را به زبان خودشان دریافت نکنند وما همچنان ساکت و بی تفاوت ناظرکشتار بهترین فرزندان ایران باشیم جسور و بی شرم تر از این هم خواهند شد. 


دفاع از جان ومال خود حق هرانسان است. جواب کشتن کشتن است چنانکه در جنگها نیز مرسوم و قانونی میباشد . بنا براین باید ( مانند همین اوباشان انقلابیون قبل از انقلاب ) کمیته های دفاعی متعدد مخفی تشکیل داد و قضات جانی و هر یک از اوباشان مزدور رژیم جهل و جنون و جنایت را که بهترین مردمان ایرانی را دستگیر / شکنجه و تحویل قاتلان میدهند شناسائی کرد و جزای اعمال پلیدشان را کف دستشان نهاد. تکرار میکنم تا زمانیکه ساکت و آرام دستگیری /شکنجه و کشتار هم میهنان خود را بی تفاوتانه تحمل کنیم اوباشان رژیم به کشتار ایرانیان به راحتی ادامه میدهند. بقای رژیم فاسد اسلامی بر پایه ی و جود و بسیج این اوباشان بیگانه و بی وطن است . در هیچ یک از تظاهرات اعتراضی نباید گذاشت حتی یکنفر دستگیر بشود باید همه بدون ترس فوری بکمک دستگیر شده بشتابند و اورا ازچنگال اوباشان بهرقیمت و وسیله ی ممکن رها سازند .باید دستگیر کننده را شناسائی و در موقعی مناسب مجازات کرد چنانکه در بین آنها رعب و وحشت بوجود آید تا در جنایات خود ملاحظه کنند. در این صورت است که میتوان موفق شد . درغیر این صورت نه تنها روز بروز اوباشان جسورترخواهند شد بلکه مردم هم مرعوب تر و بی تفاوت تر میگردند. ..
به امید اینکه تمام هم میهنان میهن دوست واقعی همصدا و یک پارچه ( نه دسته جات چند صد نفری بلکه میلیونی) بپا خیزند و در دفاع از سر زمین اجدادی، این اشغال گران دزد و جنایتکار اجنبی را با اوباشان مزدورشان بگودال کثافات بریزند.

م. روشنی « سیروس» شهریور 3758

عضویت در نهاد مردمی

عضویت هم میهنان و افراد در نهاد مردمی به دو صورت پشتیبانان حقیقی برای ساکنین خارج کشور و یا پشتیبانان مستعار برای هم میهنان ساکن در ایران  می باشد.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان  نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

تولیدات نهاد مردمی

در دفتر روابط عمومی نهاد مردمی، بخش تولیدات با همکاری گروه محتوا و گروه نویسندگان کلیپ هائی برپایه اخبار روز و رویدادهای مربوط به ایران تهیه می شود که در شبکه های مجازی نهاد مردمی شامل فیسبوک، یوتیوب، تلگرام و اینستاگرام منتشر می شوند.
کلیپ های ایران چه خبر بطور روزانه تهیه و منتشر می شوند
برای بازدید و یا اشتراک در شبکه های مجازی نهاد مردمی روی لوگوهای زیر کلیک نمائید

Image4.jpg

نه به

قراردادها و

موافقنامه ها

با 

روسیه و

چین

چین و

روسیه

می باید

ایران را

ترک کنند

   
 سرزمینمان ایران  مبارزات ملت ایران آرشیو سیمای نهاد مردمی