متن پياده شده و خلاصه شده مصاحبه شهاب شباهنگ، سخنگوی کانون حقوقدانان ايران با نهاد مردمی ٢٢تيرماه ١٣٩٩برابر با دوازدهم جولای ٢٠٢٠
قبل از هر چيز، بايد عرض کنم يادداشت تفاهمی که در فضای مجازی پخش شده، تمام محتوای خيانت خامنه ای-ظريف- روحانی نيست. يادداشت تفاهم ها، چارچوب کلی قراردادهای فيمابين رو تشکيل می دهند و جزئيات اصلی که معمولا حاوی امتيازات مفصل در هر يک از زمينه های درج شده در يادداشت تفاهمه، به طور مجزا درقالب قراردادهای متعدد بين شرکت های چينی و ايران منعقد می شه ً که طبيعتا سه مافيای بيت خامنه ای

و سپاه و آستان قدس طرف های عمده اين قراردادها و در واقع زد و بندها خواهند بود.

بنابراين حواس ها جمع باشه اين سند منتشر شده به تنهائی تمام ماجرا نيست و تنها چارچوب و دامنه وسيع خيانت خامنه ای-ظريف- روحانی نسبت به کشور ايران رو نشون ميده و عمق و جزئيات اين خيانت در اسناد مرتبط با اين تفاهم نامه ديگری خواهد بود. بنابراين توزيع اين سند بدون به ياد داشتن اين نکته و تکرار اون برای عامه مردم، به اندازه لازم مفيد نيست و حتی می تونه با منحرف کردن ذهن مردم به رژيم کمک کنه، که البته خوشبختانه مردم در دام حکومت نيف ً تاده اند و يکپارچه در مورد اين خيانت صحبت می کنند و بسيار از مردم شديدا خشمگين هستند. و حق هم دارند چون ويروس چينی جديدی بسيار خطرناک تر و کشنده تر از ويروس کرونای
ووهان در راه رسيدن به ايران و افتادن به جان مردم ايرانه و اين بار می تونه به نابودی ايران و به بردگی کشيدن نسل های متوالی مردم ايران منتهی بشه.
به هر حال، بر اساس يادداشت تفاهمی که منتشر شده به چين اجازه داده ميشه که بر تمام شئون کشور از جمله منابع طبيعی و اقتصادی، فرهنگ و ساير بخش های حياتی کشور تسلط پيدا کنه.
در اين تفاهم نامه: حوزه نفت و انرژی و پتروشيمی، صنعت برق و آب کشور در اختيار چينی ها قرار می گيره.
به همين ترتيب راه های کشور، راه آهن و شبکه ريلی، بنادر کشور، شهرک های صنعتی در اختيار يک مشت چينی قرار خواهد گرفت.
مخابرات، سيستم جی پی اس و سرورها و سيستم ذخيره اطلاعات به دست چينی ها خواهد افتاد و چشمان چينی ها نظاره گر تمام فيها خالدون زندگی خصوص مردم ايران از طريق موبايل ها و ساير سيستم ها خواهد بود.

 


ضمنا سيستم بانکی و مالی و صنعت بيمه کشور، کشاورزی، و حتی بهداشت و سلامتی و صنعت داروئی کشور به دست چينی ها خواهد افتاد. وای به حال کشوری که پای داروی چينی به اون باز بشه. مردم هنوز شيرخشک های حاوی پودر سرطان زای ملامين رو فراموش نکرده اند. چينی ها مردمی بی رحم تر از چنگيز مغول هستند.
چنگيز مغول لااقل نسبت به بچه ها رحم به خرج داد اما چينی ها به شير خشک بچه ها هم رحم نکردند. کالاهای بی کيفيت چينی جای خود داره که قراره در تمام صنايع و زمينه های اقتصادی و کشاورزی و غيره به خورد مردم له شده زير چکمه خامنه ای غيرايرانی داده بشه. غيرايرانی رو از اين جهت عرض می کنم که پدر خامنه ای متولد نجفه و ايرانی واقعی نيست و ميراث شوم اون پدر، الان داره مال و جان ايرانيان رو هزينه هموطنان عربش می کنه. الان هم برای بقای سايه شوم خودش و پسر جنايتکارش بر کشور و ادامه غارت منابع کشور ايران که خامنه ای نسبت به اون و مردمش کينه داره، حاضره تمام شئون کشور رو در اختيار بيگانه قرار بده.
ضمنا در همين تفاهم نامه، امور نظامی و دفاعی و امنيتی کشور و بسياری موارد ديگه در اختيار چينی ها قرار می گيره. نابودی کشور قطعی خواهد بود. يک فقره ماهی گيری در خليج فارس رو به چينی ها دادند. ديديم چه بلای به سر ماهی های منطقه آوردند و ماهيگيری رو برای نسل های آينده به نابودی کشوندند. هجوم چينی ها به کشور مثل هجوم ملخ ها به مزرعه و کشاورزيه. همه چيز رو از بيخ و بن نابود می کنند.
در مجموع اين تفاهم نامه از قرارداد ترکمانچای اول و ترکمانچای دوم خامنه ای-ظريف-روحانی در مورد دريای مازندران، و قرارداد ١٩١٩هم بدتر و ننگين تره. تمام امنيت و مال و ناموس کشور و مردم رو در اختيار چينی ها قرار ميده.

چرا اين تفاهم نامه غيرقانونيه؟
بر اساس اصل ١۵٣قانون اساسی همين حکومت جهل و فساد اسلامی: "هر گونه قرارداد که موجب سلطه بيگانه بر منابع طبيعی و اقتصادی، فرهنگ، ارتش و ديگر شئون کشور گردد ممنوع است."
بنابراين اين يادداشت تفاهم مرده به دنيا آمده. چه مجلس تصويب بکنه چه نکنه طبق همين قانون اساسی و همچنين الزامات مندرج در کنوانسيون ١٩٦٩حقوق معاهدات وين باطله. فقط اگر مردم ساکت بنشينند قبل از اينکه حکومت از دست مافيای جمهوری اسلامی خارج بشه، چينی ها و خامنه ای و باندش کشور رو به باد دادند و نوشدارو بعد از مرگ سهراب خواهد شد. بنابراين تمام مردم ايران چه مخالف حکومت و چه موافق حکومت بايد از کشور و جان و مال و ناموس خودشون در برابر چينی های غارتگر و متقلب دفاع کنند. جای درنگ نيست.
حتی حرب اللهی های درون حکومتی بايد برپاخيرند. ناموس چهار تا تار موی يک زن آزاده نيست. ناموس شئون کشوره که داره به دست چينی ها می افته. ً حالا حزب اللهی ها بايد نشون بدن اصلا مفهوم واقعی ناموس رو می فهمند يا مانند خامنه ای-ظريف- روحانی با به باد دادن کشور بی ناموسی خواهند کرد.
ضمنا لطفا حواس ها جمع باشه. حکومت يک بازی چند لايه رو شروع کرده و متاسفانه بخشی از اپوزيسيون که عادت ندارند از متخصص هر رشته استفاده کنند، هم به دليل کم اطلاعی حرف هائی رو مطرح می کنند که ناخواسته به سمت بازی چند لايه حکومت سوق داده ميشن. ديدم برخی از اپوزيسون با طرح اسنادی مثل اعلاميه حقوق بشر و ميثاق حقوق مدنی سياسی و از اين حرفها سعی دارند با نيت خير آسمون و ريسمون کنند که موضوع عرض من نيست. اما برخی از دوستان با اشاره به اصل ٧٧و ١٢٥قانون اساسی و اين جور موارد می خواهند با نيت کاملا خير جلوی ادامه اين خيانت رو بگيرند. اما حواس مون جمع باشه. اين رفتن به سمت بازی چند لايه حکومته که می خواد در درجه اول منکر الزام آور بودن تعهدات بشه. بعد بندازه توی اين کانال که مجلس بايد تصويب کنه. بعد اگر مجبور شد ببره توی چند تا کميسيون بی خاصيت مجلس و مصوبه بگيره. اما آگاه باشيم که بر اساس اصل ١٥٣قانون اساسی فکستنی فعلی تسلط بيگانه بر شئون کشور آن هم به اين گستردگی که در تفاهم نامه با چين آمده ممنوعه و تصويب مجلس محلی از اعراب نداره و کاملا بی ربطه.

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان دیگر نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

passmigirim.jpg

سرزمینمان ایران

naghshe_rostam1.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image23.jpg

کارزار 9 شب

 

#نه_شب