در درازنای تاریخ بشر آنچه باعث مرگ و میر انسانها شده مذهب بوده و هست. کشتارهای عقیدتی و در کنار آن جهل فزاینده ای که از دل ادیان مختلف فوران میزند ، عواملی بوده اند که جان انسانها را گرفته اند. در اپیدمی های خطرناک وقتی درمان را به خداوند واگذار می کنند و مردم مسخ شده را به دعای صحیفه سجادیه برای مبارزه با کرونا دعوت می کنند ، باید منتظر فاجعه ای بس بزرگ بود که بنا به پیش بینی کارشناسان مسائل بهداشتی مرگ بیش از سه و نیم میلیون ایرانی را به دنبال دارد.
اگر دیروز طاعون و وبا باعث مرگ میلیونها تن گشت ، علت را در مذهب و جهل آن جستجو کنید. برای درمان طاعون ، یگانه راه بهبودی را ، دعا به درگاه خداوند میدانستند . کار خطرناکی که امروز روباه بنفش و جنایتکار شیخ حسن روحانی می کند. اگر جنبه های سیاسی در اپیدمی های خطرناک را در نظر بگیریم که چطور دستگاه

کلیسا به منظور مقابله با طاعون مخالفان خود را در آتش میسوزاند، به عملکرد دستار بندان اشغالگر که با پنهانکاری و باز گذاشتن در های اماکن مذهبی و یا بهتر بگویم فسادکده و عفونتکده های مذهبی ، ویروس کرونا را در سراسر ایران پخش کردند، بر میخوریم . در اسلام اهریمنی ، ابتلا به طاعون و وبا را در کنار سیل و زلزله بحساب ارتکاب افراد به گناه ارزیابی کرده و می کنند. در فضای فکری – دینی مشتی دستار بند مغز فندقی شیوع بیماریها به خدا نسبت داده میشود که صد البته ویروس و میکروب اجازه داخل شدن به مقبره رضا تازی و خواهرش معصومه را ندارد!!!!چهار سد سال است که یگانه راه مبارزه با بیماریهای عفونی و همه جا گیر را در قرنطینه میدانند و چه درد آور است که در هزاره سوم میلادی مشتی دستار بند به مفهوم واقعی الاغ ، قرنطینه را به سخره میگیرند. این جنایتکاران در رسانه های خود تبلیغ می کنند که : با باور و اعتقاد مردم بازی نکنید ، بستن در های اماکن زیارتی آسیبش بیشتر از کرونا است !!!!!
در تاریخ بشر، وبا هفت بار گسترش جهانی داشته است . در دوران سیاه صفویه موجب مرگ ده ها هزار تن از مردم ایران که بنا به توصیه آخوند های آن زمان ، درمان را در دعا و طلسم تجویز میکردند، شد.در دوران قاجار مشابه جمهوری جهل و جنون و جنایت اسلامی که سران آن کوچکترین توجهی به سلامت مردم نداشتند و در حال حاضر تمامی دستار بندان درشت ، کیش نشین شده اند، وبا شیوع پیدا کرده و مرگ بسیاری از هم وطنان ما را به دنبال داشت .در بین سالهای 1820 تا 1903 میلادی ، هفت اپیدمی بزرگ در ایران روی داد که باز مذهب و جهل عامل کشتار بود. در سال 1284 هجری ، وبا یکصد هزار تن را در ایران کشت.
آنچه برای دستار بندان تازی پرست اشغالگر مهم نیست ، جان و سلامتی مردم است. بقای آخوند تنها در مرگ ایرانیان خلاصه میشود و در این بین ارتشیان اخته شده که این روز ها باید در مقابل جهل مردم به ایستند و نگذارند آنها از خانه در بیآیند بفکر مانور نظامی هستند و چه خام اندیش و بدبخت و نفهم که نمیدانند ؛ کرونا به سراغ آنها و خانواده آنها نیز می آید.آیا نباید بر مرگ شعور گریست؟

دکتر روزبه آذربرزین

عضویت در نهاد مردمی

عضویت افراد در نهاد مردمی به سه صورت پشتیبانان حقیقی ، پشتیبانان حقیقی درسایه و یا پشتیبانان مستعار می باشد. هم میهنان ساکن در ایران فقط می توانند به عضویت مستعار نهاد مردمی در آیند.
از شما هم میهن گرامی دعوت می شود برای همکاری با هموندان دیگر نهاد مردمی که برای استقرار نظامی دموکراتیک در ایران تلاش می نمایند به نهاد مردمی بپیوندید و ما را در اجرای پروژه های سرنگونی فرقه تبهکار اسلامی حاکم در ایران یاری فرمائید.

برای خواندن راهنمای ثبت عضویت اینجا کلیک کنید

 سیمای نهاد مردمی

سیمای نهاد مردمی هر یکشنبه و آدینه در فیس بوک بطور زنده اجرا و همزمان از رادیو نارمک پخش می شود 

یکشنبه ها و آدینه ها این برنامه از ساعت 12 نیمروز غرب امریکا برابر با 21 اروپای مرکزی و 11 و نیم شب ایران آغاز می شود و  برنامه های یکشنبه همزمان از شبکه تلویزیونی اندیشه نیز پخش و در طول هفته بازپخش می شود.

برای بازدید برگه فیس بوک نهاد مردمی اینجا کلیک کنید

passmigirim.jpg

سرزمینمان ایران

iran7.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image6.jpg

کارزار 9 شب

 

#نه_شب