برای هیچ انسان با سواد و متمدن و دارای مسئولیت اجتماعی در سراسر جهان و در داخل ایران، کوچکترین شک و شبهه‌ای باقی نمانده که ما، مردم ایران زمین، با حکومتی غیر مشروع، جنایتکار، فاسد، رهبران دزد و دروغگو و خائن، و مشتی مزدور در لباس پاسدار و بسیج که در مقابل دریافت رشوه، از ایشان حفاظت نموده، و لذا به مردم ایران زمین خیانت میکنند روبرو هستیم. تمام جهانیان میدانند که تنها کسانی که از این نظام فاسد و منفور پشتیبانی یا با ایشان همکاری میکنند شریک جرم و جنایات ایشان هستند.
پس از گذشت تاریک‌ترین چهل سال تاریخ معاصر ایران زمین، دیگر کار از افشاگری گذشته و نظام آخوندیسم کوچکترین احترام و حرمت و اعتباری در انظار ایرانیان و مردم جهان ندارد که شور بختانه دود آن به چشم مردم نجیب زاده و درد کشیده ایران زمین رفته که نه تنها فقر و فلاکت و بیکاری و فساد و ناامنی را هزار برابر قبل از انقلاب کرده، بلکه باعث شده پاسپورت جمهوری اسلامی حتا برای حبشه و سومالی هم نتواند ویزا دریافت کند چه رسد برای آمریکا و اروپا.

اینک پس از چهل سال تحمل و بردباری و باور دروغ‌های خمینی و خامنه‌ای و دیگر ملایان عوام فریب، مردم ایران دیگر هیچ امیدی به اصلاح این نظام سراپا دروغ و تزویر و خیانت و فساد ندارند و کمر به براندازی کامل و انحلال قانون اساسی جمهوری اسلامی بسته ا‌ند و یک پارچه در این مسیر حرکت میکنند. البته از آنجا که نظام جنایتکار جمهوری اسلامی اهرم‌های اقتصادی را ربوده و به انحصار غیر قانونی خود و خود فروختگان و دست نشانده گان انگلیس در آورده بسیاری از هم میهنان ما به طور کل، و قشر مستضعف به طور اخص ناچارا در ظاهر از این نظام پشتیبانی میکنند و در تظاهرات قلّابی و راه پیمایی‌های فرمایشی شرکت میکنند و حتا چند خود فروش و چاپلوس در مقابل پاداش محرمانه، این وسط سخنرانی هم مینمایند، ولی ما مردم نجیب زاده، به خصوص جوانان تحصیلکرده و با غیرت میهن، در قلب خود به خوبی میدانیم که دشمن قدیم پیشرفت و ترقی و سربلندی ایران زمین، یعنی انگلیس و روس خواهان بقای حکومتهای عقب گرا، دست نشانده و دیکتاتوری هستند تا به راحتی از یک طرف منابع ملی و نخبگان ما را به تاراج ببرند و از طرف دیگر بازار‌های ما را با محصولات بنجل خود بگیرند و آخوند‌ها هم مامورند با قصه‌ها و عوام فریبی‌ها و شیوع خرافات و امامزاده ساختن و صیغه دختران ده ساله و مداحی و هزاران دوز و کلک دیگر مردم بیگناه و بی‌خبر ما را در تاریکی مطلق نگاه دارند و خیال هم میکنند که مردم نمیفهمند و همیشه این جنایات را تحمل خواهند کرد، غافل از اینکه مردم ایران زمین نجیب و صبور هستند، اما تحمل هم حدی دارد و ملت ایران یک پارچه معتقدند که چهل سال تحمل اختناق و دروغ و خیانت و جنایت کافیست و اجازه نخواهیم داد که عمر این جمهوری اسلامی به چهل و یک سال برسد و خودمان با دست قدرتمند خودمان به عمر این نظام ضد ایرانی پایان خواهیم داد.

 


بنا براین جوانان غیور ایران زمین باید بدانند چه مسئولیت بزرگی بر دوش دارند و نباید وقت خود را با افکار و متون مبتذل در شبکه اجتماعی، یا مواد مخدر خانمان سوز که انگلیسی‌ها آن را در ایران به فراوانی ریخته ا‌ند، یا الکی خوش بودن در کوچه و خیابان هدر کنند یا اینکه به خود نا امیدی راه دهند و به فکر مهاجرت به سرزمین‌های دیگر و برده گری در آن‌ها بیفتند.
جوانان ایران زمین باید به مسئولیت تاریخی خود عمل کنند  و به سیل عظیم و خروشان آزادی خواهان پیوسته و با تظاهرات سراسری و نافرمانی مدنی تا سقوط و فروپاشی کامل نظام فاسد و منفور آخوندیسم به مبارزه ادامه دهند چرا که ما چاره‌ای جز مبارزه و انحلال قانون اساسی جمهوری اسلامی نداریم به خاطر اینکه این نظام اصلا جایی برای اصلاح نگذاشته است.
همانگونه که میدانید، قانون اساسی مسخره جمهوری اسلامی که مذهب را با دولت ادغام نموده و آخوند انتخاب نشده مردم را رهبر معظم و تام الاختیار کشور هشتاد میلیونی  کرده و مهم‌ترین و حیاتی‌ترین بخش‌های سیاسی و اقتصادی کشور را مانند وزارت نفت، وزارت امور خارجه، وزارت کشور، رادیو و تلویزیون و مطبوعات، و نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات را در اختیار این علی گدای ۴۰ سال پیش قرار داده و این موجود بی‌صفت و بی‌رحم، به جای تکریم و تواضع در مقابل ملت شریف و بزرگ ایران زمین، در نهایت خیره سری در حالیکه بقیه روی زمین نشسته ا‌ند، روی صندلی گرم و نرم خود نشسته و با ژست تمام دیکتاتور ها  میگوید هیچکس هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و به جای تشکر و قدر دانی از مردم برای نعمت هایی که لایق آن نیست، با قلدری جلوی مردم ایستاده و به ملت بیلاخ داده و میگوید همین است که هست و هرکس با ما مخالف است حتما غیر خودیست.
جواب چنین وطن فروش بزرگی فقط مشت ملت در دهان اوست که در راه است. در همین سال و سال بعد میلادی، ما مردم غیور و زجر کشیده ایران زمین درس بزرگی به این آخوند نابکار نوکر انگلیس و شرکای او خواهیم داد و او خواهد فهمید که در معادله دولت و ملت این ملت است که ارباب است و دولت خادم و نه بر عکس.
ملت در انتخاباتی آزاد، از میان شایسته ترین، وطن پرست ترین، سالم‌ترین و محبوب‌ترین مدیران اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، فنی، کاندیدای مورد دلخواه خود را به عنوان ریاست جمهور انتخاب میکنند و سپس در همان انتخابات آزاد، نمایندگان متخب خود را به مجلس شورای ملی ( نه مجلس شورای اسلامی) میفرستند که روی کار ریاست جمهور نظارت کنند و برای جلوگیری از اینکه میان نمایندگان مجلس شورای ملی و ریاست جمهور و اعضای کابینه دولت تبانی و فساد رخ ندهد، مردم، مطبوعات آزاد و خبرنگاران خود را مامور میکنند که قدم به قدم کارها و اعمال و فعالیت‌های رئیس جمهور و اعضای کابینه و نمایندگان مجلس و قضات و شهرداری‌ها و فرمانداری و استانداری و نیروهای مسلح و خلاصه هر آنکس که در دولت کار می‌کند را زیر ذره بین گرفته و کلمه به کلمه آنها را از طریق رادیو، تلویزیون، روزنامه‌ها و مجلات خصوصی و شبکه‌های اجتماعی به اطلاع مردم برسانند و به همین دلیل است که آزادی سخن و مطبوعات و گردهم آیی در قانون اساسی نوین ما تضمین و حفاظت و اجرا خواهد شد.
اما در این چهل سال گذشته دیده ایم که این چند صد نفر که با هم روابط فامیلئ هم دارند چگونه تمامی منابع نفتی و خزانه مملکت را در چنگ خود گرفته و به قول پوپر، با کمک مشتی خردمندان در خدمت خود کامگان خود فروخته به جان و مال و ناموس مردم تجاوز کرده و کوشش دارند صدای هر اعتراضی را با بر چسب‌های مسخره‌ای مانند تبلیغ علیه نظام، اقدام علیه امنیت ملی، محاربه با خدا و ضد انقلاب در گلو خفه کنند و تصور دارند که ادامه چنین فاجعه‌ای ممکن است. فقط در همین یک سال گذشته بیش از هفده هزار وکیل و خبر نگار و کنشگر سیاسی، نماینده مردم و دانشجویان غیور و رهبران حقوق زنان و بقیه را  دستگیر و شکنجه نموده ا‌ند و صدای فریاد اعتراضات مردم را به این بی‌عدالتی‌ها و جنایات به آسمان برده ا‌ند و کاسه صبر مردم را لبریز کرده ا‌ند. این است که دیگر تحمل جایز نیست و راه برگشتی نداریم جز اینکه دست در دست هم داده، چه در داخل ایران و چه در خارج از ایران، چه در زندان و چه در خیابانها، چه پیر و چه جوان، چه زن و چه مرد، چه کار فرما و چه کارگر، چه شهرنشین و چه روستایی، چه مسلمان و چه مسیحی، چه کلیمی و چه زرتشتی، چه بهایی و چه درویش، چه راست گرا و چه چپ گرا، چه ملی و چه مذهبی، همه و همه با هم به خیابان‌های شهر و روستا آمده و با راه پیمایی‌های خستگی ناپذیر خود یک صدا فریاد آوریم، یا مرگ یا آزادی. یا مرگ یا آزادی. یا مرگ یا آزادی و تا سقوط و از هم پاشی کامل جمهوری اسلامی دست از راه پیمایی بر نداریم و لحظه‌ای فراموش نکنیم که آزادی و سربلندی از آن مردمان شجاع و میهن پرستی است که مرگ با عزت را به زندگی پر ذلت ترجیح میدهند.
به زودی در همین میدان شهیاد، در همین میدان آزادی و در تک تک میدان‌های بزرگ یک صد شهر در سراسر ایران زمین جشن آزادی خود را از چنگ دیکتاتوری مذهبی برگزار خواهیم نمود و تک تک امامزاده‌های ملایان عوام فریب را به مدارسی مدرن برای آموزش و پرورش فرزندان خودمان تبدیل خواهیم کرد و به درگاه خداوند بزرگ و مهربان خود شکرگزار خواهیم بود. به پیش بسوی آزادی و شکوفایی اقتصادی و سربلندی ایرانیان در میان کشور‌های جهان. به پیش به سوی روابط عادی و دوستانه با آمریکا و اسرائیل و عربستان و امارات و فلسطین و تمامی ملل جهان. به پیش به سوی خاتمه دادن بجنگ و خصومت با دیگران و به جای آن پیروی از روح سازندگی و رشد اقتصادی و دوستی و همزیستی مسالمت آمیز با تمام مردم جهان
پاینده باد ایران و ایرانیان و زنده باد آزادی
فریدون خویئ

بازدید کننده گرامی، مطالبی که در این تارنما منتشر می شوند ، در راستای آگاهی رسانی و باور و احترام به آزادی اندیشه و بازتاب آزاد آن است و لزوما بیانگر دیدگاه های نهاد مردمی نیست و همواره نویسندگان پاسخگو خواهند بود. برای پیشگیری از اشاعه واژه های غلط که امروزه در اینترنت متداول شده است خواهشمندیم اگر با املای نادرست واژه ای در این مطلب روبرو می شوید آنرا به ایمیل نهاد مردمی اعلام فرمائید.

 

سرزمینمان ایران

hojreh.jpg

آرشیو سیمای نهاد مردمی

مبارزات مردمی

Image23.jpg

از فیس بوک نهاد دیدن کنید